اخبار آلت‌کوین‌ها

Maker با ۲۱% افزایش در فعالیت نهنگ روبرو می شود

بر اساس داده های زنجیره ای ارائه شده توسط Santiment ، توکن Maker که در این هفته بیش از ۳۵ درصد رشد داشته و در مقطعی به ۹۰ درصد افزایش یافته است، همچنین نشان می دهد که فعالیت کیف پول های بزرگ در شبکه افزایش یافته است. بعد از اینکه این توکن در بازار ارزهای رمزنگاری شده دستاوردهای عظیمی را نشان داد، بلاک چین شاهد افزایش ۲۱ درصدی در فعالیت نهنگ ها بود . علاوه بر افزایش تعداد تراکنش ها بر روی کیف پول هایی به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار، سهامداران کلیدی در حال حاضر دارای بالاترین درصد عرضه MKR هستند.

 #Maker در چند روز گذشته شاهد فعالیت عمده نهنگ‌ها بوده است و بزرگترین افزایش بیش از ۱۰۰ هزار دلاری آن، این دارایی را ۲۱ درصد در هفته گذشته و ۱۸ درصد دیگر را در روز گذشته افزایش داده است.

در ۱۱ می، MKR رکورد ۱۰۰% قیمت خود را در کمتر از ۲۴ ساعت به دست آورد. اما به دلیل فشار بالای فروش در بازار، قیمت توکن سقوط کرد و در عرض چند ساعت تمام رشد خود را از دست داد.

چرا قیمت میکر اینقدر ناگهانی بالا رفت؟

از آنجایی که اخیراً هیچ به‌روزرسانی یا خبری اساسی توسط توسعه‌دهندگان ارائه نشده است، ممکن است به این نتیجه برسیم که رشد عظیم ۳۵ درصدی توکن صرفاً گمانه‌زنی است و می‌تواند با سقوط اکوسیستم Terra نیز مرتبط باشد. Maker نشانه حاکمیت MakerDAO و Maker Protocol است که یک اکوسیستم مبتنی بر اتریوم است که امکان صدور استیبل کوین DAI را فراهم می کند. هدف این توکن می تواند کلید رشد عظیم آن باشد زیرا کاربرانی که وجوه خود را در استیبل کوین UST نگه می دارند می توانند به دنبال راه حل های جایگزین مانند Maker باشند. Maker بر روی استیبل کوین های DAI، که یک استیبل کوین غیرمتمرکز مدیریت شده توسط جامعه است که به صورت نرم با دلار آمریکا مرتبط است، قدرت دارد. تثبیت دلار با کمک وثیقه مبتنی بر ارز دیجیتال که در یک قرارداد هوشمند سپرده شده است، حاصل می شود.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا