شرکت مکرون در اجلاس سران بریکس در آفریقای جنوبی

بر اساس یک گزارش مطبوعاتی، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، می‌خواهد به رهبران کشورهای بریکس در ماه اوت بپیوندد. در حالی که شرکت وی در نشست سران بلوک چند قطبی نامشخص است، مکرون قبلاً نشست دیگری را در پاریس برای بحث در مورد ایجاد یک سیستم مالی عادلانه‌تر برنامه‌ریزی کرده است.

 

طبق گزارش‌ها، مکرون از رامافوسا برای بازدید از آفریقای جنوبی در جریان اجلاس سران بریکس درخواست کرده است

به نقل از روزنامه فرانسوی L’Opinion گزارش شده است، سران کشورهای بریکس باشگاه اقتصادهای نوظهور (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) قصد دارند اواخر تابستان امسال در ژوهانسبورگ دیدار کنند و امانوئل مکرون در حال بررسی امکان حضور در این نشست است.

 

این روزنامه می‌نویسد که دیدار رئیس‌جمهور فرانسه با رهبران سازمانی که به دنبال به چالش کشیدن رهبری جهانی ایالات متحده است، بی‌سابقه خواهد بود، اما ادعا می‌کند که Élysée روی آن کار می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا