دور جمع‌آوری سرمایه M-Kopa

گزارش شده است که M-Kopa فین‌تک آفریقایی که مقر آن در کنیا است، ۲۰۰ میلیون دلار برای تامین مالی بدهی و ۵۵ میلیون دلار اضافی به عنوان سرمایه سهام تضمین کرده است. گروه خدمات مالی Standard Bank Group رهبری دور تامین مالی بدهی را برعهده داشت در حالی که شرکت سرمایه‌گذاری Sumitomo Corporation با سرمایه‌گذاری ۳۶.۵ میلیون دلاری دور سهام را رهبری کرد.

 

گسترش تجارت خدمات تلفن هوشمند M-Kopa

M-Kopa، یک استارت‌آپ فین‌تک آفریقایی که بر تامین مالی دارایی متمرکز است، طبق گزارش‌ها، ۲۰۰ میلیون دلار تامین مالی بدهی و ۵۵ میلیون دلار دیگر نیز به صورت سهام تامین کرده است. بر اساس گزارش Fintech Futures، شرکت Standard Bank Group دور تأمین مالی بدهی را رهبری می کند که توسط International Finance Corporation (IFC) نیز حمایت می‌شود. سایر شرکت‌کنندگان در این دور شامل British International Investment ،Mirova Sunfunder و Nithio و همچنین صندوق‌هایی هستند که توسط Lion’s Head Global Partners مدیریت می‌شوند.

 

از سوی دیگر، دور سرمایه‌گذاری سهام M-Kopa توسط یکی از حامیان فعلی آن Sumitomo Corporation که ۳۶.۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده بود، رهبری شد. Blue Haven Initiative ،Lightrock ،Broadscale Group و Latitude دیگر شرکت‌کنندگان در این دور بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا