LUNC اوراق بهادار نیست

در میان اتهامات علیه Do Kwon، یکی از بنیانگذاران Terraform Labs، گزارش اخیر ساندی نیوز کره فاش کرد که دادگاه منطقه جنوبی سئول به نفع LUNA که اکنون به LUNC تغییر نام داده است، رای داده و اعلام کرده است که این یک اوراق بهادار نیست. علیرغم اقدام اجرایی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه Kwon، دادگاه کره جنوبی تشخیص داده است که LUNC یک اوراق بهادار نیست و موضع خود را در این مورد بیشتر توضیح می‌دهد.

 

دادگاه منطقه جنوبی سئول می‌گوید LUNC یک اوراق بهادار نیست

در حکم اخیر خود، دادگاه منطقه جنوبی سئول خاطرنشان کرد که درک LUNC به عنوان یک محصول سرمایه‌گذاری مالی که توسط قانون بازار سرمایه تنظیم می‌شود را چالش برانگیز می‌داند. دادگاه همچنین توضیح داد که مقامات کره جنوبی از دفتر دادستانی سئول نمی‌توانند دارایی‌های ارز دیجیتال دنیل شین، بنیانگذار Terra را توقیف کنند. این یافته‌ها ممکن است به عنوان تسکین کوان باشد، کسی که در حال حاضر در مونته نگرو پس از متهم شدن به کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اواسط فوریه در مونته نگرو است.

 

شکایت SEC ادعا می‌کرد که LUNC و سایر دارایی‌های کریپتویی Terra به عنوان قراردادهای سرمایه‌گذاری عرضه و فروخته شده‌اند، از این رو به عنوان یک اوراق بهادار واجد شرایط هستند. در حالی که Shin در کره جنوبی است، وکلای Kwon طبقه‌بندی SEC از دارایی‌های Terra به عنوان اوراق بهادار را به چالش کشیده اند و این شرکت حقوقی نیز صلاحیت رگولاتور ایالات متحده را به چالش می‌کشد. مورد Kwon ممکن است با تصمیم اخیر در کره جنوبی تقویت شود که LUNC را به عنوان یک اوراق بهادار قبول ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا