اخبار آلت‌کوین‌ها

جهش ۲۱۰ درصدی توکن LUNA 2.0

در حالی که ارزش ارزهای دیجیتال در معاملات صبح روز جمعه افزایش یافت، توکن جدید ترا، LUNA 2.0، از آن زمان بیش از ۲۰۰ درصد از ارزش خود در برابر دلار آمریکا جهش کرد. LUNA از پایین ترین قیمت ۲ دلار به ازای هر واحد به ۶.۱ دلار افزایش یافت.

 

توکن LUNA بلاکچین Phoenix Terra به میزان ۲۱۰ درصد افزایش یافت

بیت کوین امروز توانست ۲.۷ درصد جهش کند و بالای منطقه ۲۱ هزار دلاری است در حالی که اتریوم ۱.۵ درصد افزایش یافت و بالای محدوده ۱,۷۰۰ دلار در هر واحد است. در میان این جهش ها، LUNA از بلاکچین فونیکس، امروز بیش از ۲۰۰ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافت. ارزش کلی LUNA در بازار حدود ۸۸۷,۶۲۲,۷۸۵ دلار است.

 

از آنجایی که LUNA در روز جمعه ۲.۵۵ میلیارد دلار حجم تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است که هفتمین حجم بزرگ از کل سکه‌های موجود امروزی است. لونا کلاسیک (LUNC) ششمین توکن بزرگ از نظر حجم تجارت ۲۴ ساعته است زیرا LUNC 2.81 میلیارد دلار در معاملات جهانی حجم دارد.

 

۵۷ درصد از معاملات LUNA امروز با تتر (USDT) مبادله شد که پس از آن BUSD با ۳۲ درصد از کل سوآپ های LUNA قرار گرفت. لیر ترکیه ۷.۱۵٪ از کل معاملات LUNA امروز را دارد که پس از آن USDC 2.27٪ است. دلار آمریکا ۰.۸۳ درصد از کل سوآپ‌های جهانی LUNA در روز جمعه را تشکیل می‌دهد و پس از آن EUR ،ETH و USDD قرار دارند.

 

ارزش کل دیفای Terra 2.0 نیز در روز جمعه دو برابر شد و از ۲۴.۷۲ میلیون دلار به ۵۱.۴۸ میلیون دلار رسید. Riskharbor و Astroport بزرگترین برنامه های Defi Terra از نظر TVL هستند. Riskharbor در حال حاضر ۳۳.۵۹ میلیون دلار ارزش دارد در حالی که Astroport 16.7 میلیون دلار است. طبق معیارهای defillama.com در روز جمعه، در برنامه Terra defi Stader در حال حاضر ۲.۶۱ میلیون دلار قفل شده است.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا