اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای (DEFI)

LUNA و UST به صفر نزدیکتر می شوند!

Do Kwon از دارندگان LUNA خواسته است که قوی بمانند، زیرا قیمت هر لحظه به صفر نزدیکتر می شود. به دنبال از دست دادن برابری استیبل کوین UST با دلار، قیمت ها سقوط کردند و امروز صبح به پایین ترین سطح خود رسیدند.

 

LUNA و UST سقوط به سمت صفر!

در زمان نوشتن، LUNA/USD با قیمت ۱.۲۸ دلار معامله می شود که نسبت به پایین ترین سطح قبلی خود یعنی ۴.۲۱ دلار نیز پایین‌تر است.

برای اینکه همه چیز را در نظر بگیریم، قیمت ها تقریباً ۹۶ درصد نسبت به اوج دیروز ۳۴.۲۸ دلار کاهش یافته است و تنها ۷ روز از آن گذشته است که با بالاترین قیمت ۸۸.۴۰ دلار معامله می شود.

 

LUNA و UST سقوط به سمت صفر!

 

پس از یک رالی کوتاه در پی از دست دادن برابری دلار، UST نیز به سمت صفر حرکت کرد و اوایل امروز به پایین ۰.۲۹۹۸ دلار رسید.

 

LUNA و UST سقوط به سمت صفر!!

 

این کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله این کوین در ۰.۹۴۸۶ دلار رخ داد، اما بازارها به دلیل عدم ارتباط از سوی بنیانگذار LUNA، دو کوون، که گفته می شد در حال کار بر روی یک طرح بازیابی بود، وحشت کردند.

 

LUNA و UST سقوط به سمت صفر!!!

 

اگرچه برخی هنوز به فرض استیبل کوین های الگوریتمی اطمینان دارند، اما هنوز مشخص نیست که آیا UST به اندازه کافی زنده خواهد ماند تا بخشی از هر تحول آینده باشد یا خیر!!!

Kwon بالاخره اخیراً یک به‌روزرسانی اساسی‌تر را برای جامعه Terra ارائه کرد، و خاطرنشان کرد:

من می دانم که ۷۲ ساعت گذشته برای همه شما بسیار سخت بوده است، بدانید که من مصمم هستم با هر یک از شما برای عبور از این بحران کار کنم و ما راه خود را برای خروج از این بحران خواهیم ساخت.

 

بنیانگذار LUNA در مورد UST گفت:

قبل از هر چیز دیگری، تنها راه رو به جلو جذب عرضه استیبل کوین است که می خواهد قبل از اینکه UST شروع به بازگرداندن کند، خارج شود. Kwon سپس برخی از چشم اندازهای فنی را برای کاهش سرریز عرضه UST ارائه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا