اخبار بیت‌ کویناخبار آلت‌کوین‌هااخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ ها

باز هم خرید بیت کوین توسط لونا

گارد بنیاد لونا (LFG) روز جمعه ۱۲۳.۸۹ بیت کوین دیگر به ارزش نزدیک ۵ میلیون دلار در زمان خرید، خریداری کرد. از اواسط ماه مارس، Terra’s LFG به طور منظم بیت کوین خریداری می کند و پس از خرید در صبح جمعه، این سازمان تقریباً ۴۲,۵۳۰.۸۲۷ بیت کوین دارد.

 

LFG دسته دیگری از بیت کوین ها را برای ذخایر غیرمتمرکز UST پروژه خریداری می کند

از زمانی که دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه های Terraform گفت که پروژه Terra ۳ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخایر غیرمتمرکز UST Terra خریداری می کند، LFG مقدار زیادی BTC خریداری کرده است. ارزیدو آخرین خرید LFG را زمانی گزارش داد که دو روز پیش ۲,۵۰۸ BTC خریداری کرد و کیف پول پس از خرید تقریباً ۴۲,۴۰۶.۹۲ بیت کوین داشت.

روز جمعه، سازمان LFG با واریز ۱۲۳.۸۹۹۱۷ بیت کوین به ارزش نزدیک به ۵ میلیون دلار در ساعت ۱:۵۵بامداد(UTC) به کیف پول خود، مقدار بسیار کمتری بیت کوین به دست آورد. تمام وجوه واریز شده به آدرس LFG از کیف پول داغ Binance سرچشمه می گیرد، به جز تراکنش های تصادفی کوچک که به صورت روزانه به کیف پول ارسال می شود.

 

اکنون کیف پول بیت کوین LFG در زمان نگارش مقاله دارای ۴۲,۵۳۰.۸۲۷ بیت کوین به ارزش ۱.۷۱ میلیارد دلار است. این کیف پول بیت کوین در حال حاضر هجدهمین کیف پول بیت کوین پس از ۶۹ تراکنش است که در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ آغاز شده است.

 

خرید ۱۲۳.۸۹ بیت کوین به دنبال ایجاد بورسیه جهانی موسس Terraform است. در بیانیه Terraform در روز چهارشنبه توضیح داده شد:

هدف بنیانگذار Terra Global همکاری با شرکت های سطح اولیه VC، برنامه های شتاب دهنده و شرکت های قدرتمند در حوزه فناوری است.

 

شرکای شرکت Terra Global Founder Fellowship عبارتند از: Jump Crypto، Delphi Digital، Outlier Ventures، Long Hash Ventures، SCB10X، Alpha Finance Lab، Ship Capital، Basis Set Ventures و Insignia Ventures.

 

استیبل کوین UST Terra نیز در ۱۳ آپریل در Binance US لیست شد و ارزش بازار UST در ۱۵ آپریل تنها ۲۰۰ میلیون دلار با پیشی گرفتن از ارزش بازار استیبل کوین BUSD فاصله دارد. Terra’s UST شاهد رشد ۱۵.۵ درصدی ارزش بازار خود در ۳۰ روز گذشته بوده است.

 

آدرس امن Gnosis LFG در چند وقت اخیر نیز اقدامات زیادی را به خود دیده است. این آدرس اخیراً سه روز پیش ۸۶,۹۲۳,۴۴۰ تتر (USذDT) واریز کرده است. این پس از آن بود که سازمان حدود ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ USDT را در روز قبل برداشت.

 

آمار نشان می‌دهد که آدرس امن LFG Gnosis حدود ۵۴۹.۶ میلیون دلار در استیبل‌کوین‌ها نگهداری می‌کند که غالب‌ترین آن، USDC است. این آدرس در حال حاضر دارای ۳۹۸.۱۶ میلیون دلار USDC و ۱۵۱.۴ میلیون دلار تتر (USDT) و بخش کوچکی (۰.۰۵۶ ETH) اتریوم به ارزش ۱۶۸.۵۶ دلار است.

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا