اخبار آلت‌کوین‌ها

Luna ETP به تنظیم رکورد اصلی نزدیک می شود

یک محصول معامله شده در بورس سوئیس که ارزش ارز رمزنگاری شده Terra (LUNA) را ردیابی می کند، ۹۰ درصد سقوط کرده است.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، ادعا می کند که محصول عجیب و غریب به شکستن رکورد بدترین روز تاریخ در تاریخ که متعلق به XIV است، نزدیک شده است.

XIV که توسط Credit Suisse برای تولید بازدهی مخالف VIX منتشر شد، در فوریه ۲۰۱۸ ۹۲ درصد سقوط کرد. ارزش اسکناس ها تقریباً ۱.۶ میلیارد دلار بود.

انفجار وسیله نقلیه مبهم معاملاتی مرتبط با نوسانات سهام، تأثیر موجی بر بازار گسترده‌تر داشت.

قیمت توکن LUNA اوایل امروز به زیر ۱ دلار سقوط کرد و به ۰.۶۹ دلار رسید. این توکن توانست یک بازگشت کوتاه مدت به سطح ۷ دلار داشته باشد و سپس به ۱.۱۱ دلار سقوط کند.

ارزش بازار LUNA پس از یک سقوط بزرگ در حال حاضر تنها ۱.۲ میلیارد دلار است.

TerraUSD (UST) تاکنون نتوانسته است میخ خود را بازگرداند و در حال حاضر ۰.۶۵ دلار است.

۲۱Shares AG ، یک ناشر ETP مستقر در سوئیس، فهرست اولین ETP ارز دیجیتال Terra را در بورس SIX سوئیس در ژانویه اعلام کرد.

این محصول قرار است به سرمایه گذاران «ساده ترین و مطمئن ترین» راه را برای قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال بحث برانگیز ارائه دهد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا