اخبار آلت‌کوین‌هااخبار بیت‌ کوین

افزایش LUNA، ریزش دوج و رشد کاردانو

عرضه در گردش Terra LUNA در عرض چند روز نزدیک به ۱.۹ میلیون درصد افزایش می یابد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، در هفت روز گذشته، مقدار گردش LUNA Terra بیش از ۱.۹ میلیون درصد افزایش یافته است. هفته گذشته، عرضه LUNA در گردش تقریباً ۳۴۲ میلیون بود. تاکنون ۶.۱۸ میلیارد افزایش داشته است و مجموع آن را به ۶۵۳۱۸۹۹۶۱۴۶۰۲ لونا رسانده است. در همین حال، دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، طرح نجات جدیدی ارائه کرده است و پیشنهاد می‌کند که زنجیره Terra را به یک زنجیره جدید بدون استیبل کوین UST تبدیل کند. با این حال، طرح جدید با انتقادات شدیدی روبرو شد و برخی از نظر دهندگان Kwon را متهم کردند که به دنبال استخراج پول از کاربران است.

 

قیمت DOGE در لبه پرتگاه: چه چیزی را باید در نظر داشت

یک “خطر کاهش” عظیم در بازار ارزهای دیجیتال ناشی از خطر رکود اقتصادی ایالات متحده و سقوط اخیر LUNA، Dogecoin را بی‌تأثیر نگذاشته است: کریپتو میم تقریباً بزرگترین افت هفتگی بیش از ۴۰٪ را تجربه کرد و قیمت آن در حال حاضر است. در یک چهارراه با توجه به ارتباط بی‌نظیر بازار ارزهای دیجیتال با شاخص‌های مهم ایالات متحده مانند S&P500 و NASDAQ، سرمایه‌گذاران منتظر نتایج رویدادهای مهم اقتصادی هفته هستند. تمرکز ویژه بر سخنرانی امروز جروم پاول، یکی از اعضای شورای حکام فدرال رزرو است.

به ازای CoinMarketCap، DOGE اکنون با قیمت ۰.۰۸۹ دلار تغییر می کند.

 

پرچم کاردانو اکنون در قله اورست با افزایش ۴ درصدی قیمت ADA

دیروز، کاردانو به معنای واقعی کلمه به اوج های جدید رسید. پرچم بلاک چین در قله جهان یعنی قله اورست قرار گرفته است. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، عجله کرد تا در مورد این رویداد اظهار نظر کند و فداکاری جامعه را برجسته کند. به گفته هاسکینسون، جامعه اکنون سه میلیون عضو دارد و همچنان در حال رشد است. کاردانو اخیراً ۸۴ پروژه منتشر کرده است، در حالی که تعداد کل پروژه های NFT به ۵۵۴۹ می رسد. در همین حال، قیمت دارایی بومی کاردانو، ADA، پس از سه روز در فضای سبز در ۱۶ می به ۰.۶۱۳ دلار رسید. با این حال، در حال حاضر، این توکن با قیمت ۰.۵۷۱ دلار معامله می شود.

 

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا