تحلیل هفتگی لایت کوین، عبور از مقاومت، ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی لایت کوین در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت لایت کوین به سمت بالای ۱۰۰ دلار را دارد. زمان تصمیم‌گیری لایت کوین فرا رسیده است. آیا دوباره لایت کوین از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی لایت کوین به وضعیت جفت ارز LTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی لایت کوین

لایت کوین شرایط خوبی را در تایم هفتگی دارد. از کف قیمتی خود در ۲۲ دلار افزایش قیمت خود را آغاز کرده است. تا این‌جا ۳۵۴ درصد را سود داده است. اما کف آخری که باعث حمایت لایت کوین شده است؛ ۶۵ دلار بود که افزایش قیمت لایت کوین از آن‌جا ادامه پیدا کرد. حال طی هفته جاری باید منتظر افزایش قیمت لایت کوین تا حوالی ۱۰۷ دلار باشیم. عبور از این ناحیه برابر است با عبور از مقاومت‌های سنگین لایت کوین در این ناحیه حساس مقاومتی. پس برای ورود به این ارز دیجیتال ابتدا منتظر شکست این ناحیه باشید و سپس تصمیم گیری کنید.

در صورتی که لایت کوین نتواند از این ناحیه عبور کند، می‌تواند ریزش خود را تا ناحیه مهم ۶۵ دلار در میان مدت ادامه دهد که خبر خوبی برای هولدرهای این ارز نیست. اما در مجموع با توجه به RSI که بالای عدد ۵۰ و در نزدیکی ۶۲ است، می‌توان انتظار حرکت به سمت منطقه اشباع وجود دارد.

تحلیل هفتگی لایت کوین 29 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

تحلیل هفتگی لایت کوین نشان می‌دهد که قیمت در حال حاضر ۱۰۲ است و می‌تواند به ترتیب تارگت‌های ۱۰۳ – ۱۰۵ و ۱۰۷ را ببیند. سپس در این ناحیه که عرضه زیاد می‌شود، دوباره باید تحلیلی بر چارت داشت. اگر لایت کوین بتواند از ۱۰۷ دلار عبور کند، می‌تواند رشد بسیار خوبی را آغاز کند. اما در مسیر نزولی نیز اگر از این نواحی اعلام شده ریجکتی صورت بگیرد، لایت کوین می‌تواند تا حوالی ۱۰۰ – ۹۷ و ۹۵ دلار سقوط خود را ادامه دهد و در این نواحی حمایت شود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا