تحلیل هفتگی لایت کوین (LTC) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین که در تحلیل قبلی به مهم‌ترین سطح کلیدی خود رسیده بود، به آن واکنش نشان داده و با کندل‌های سبز رو‌به‌رو شد. تثبیت قیمت بالای حمایت کنونی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به‌نوعی برای لایت کوین حیاتی است. حرکت ساید و کف‌سازی در محدوده کنونی می‌تواند بهترین سناریو برای ارز دیجیتال لایت کوین باشد. هم‌اکنون لایت کوین چیزی در حدود ۸۵ درصد از سقف تاریخی خود ریزش کرده است.

 

تایم فریم روزانه لایت کوین
تایم فریم روزانه لایت کوین

 

همانطور که در نمودار نشان‌داده شده، انتظار حرکتی تراکمی از لایت کوین داریم. این سناریو بهترین سناریو برای این رمزارز بوده می‌تواند آن را به سطوح بالاتر هدایت کند. از طرفی واگرایی RSI می‌تواند به حفظ حمایت کنونی کمک کند.

خروج از خط روند نزولی مهم‌ترین عامل برای پایان روند نزولی لایت کوین است.

  • در صورت شکست حمایت ۶۵ دلار لایت کوین می‌تواند تا سطح ۴۰ دلار ریزش کند.
  • برای سرمایه‌گذاری در این رمز ارز، بهترین کار خرید پله‌ای است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا