از دست دادن وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا

یک اقتصاددان در بنیاد هریتیج در مورد فاجعه احتمالی از دست دادن وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا هشدار داده است. وی تاکید کرد که دولت بایدن اقدامات زیادی برای برکناری دلار از سلطنت انجام داده است که رتبه‌بندی همه آنها با مخرب بودن آنها دشوار است.

 

اقتصاددان هشدار داد اقدامات دولت بایدن وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا را تهدید می‌کند

E J Antoni، اقتصاددان و محقق بنیاد هریتیج، در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری Daily Caller که یکشنبه منتشر شد، زنگ خطر را در مورد فاجعه احتمالی دلار آمریکا به صدا درآورد که وضعیت ارز ذخیره خود را از دست می‌دهد.

 

این اقتصاددان هشدار داد:

دولت بایدن اقدامات زیادی برای خلع دلار از سلطنت انجام داده است که رتبه‌بندی همه آن‌ها بر اساس مخرب بودنشان دشوار است.

 

از دست دادن وضعیت ارز ذخیره به معنای بازگشت ۷۰ سال کسری به ایالات متحده است که همه با دلارهای موجود در داخل برای خرید کالاها و خدمات رقابت می‌کنند. این یک سناریوی ابر تورم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا