توسعه‌دهنده LoL تمام روابط خود را با FTX قطع می‌کند

Riot Games آخرین سازمان برجسته‌ای است که همکاری خود را با FTX پس از نابودی FTX به حالت تعلیق درآورده است. Riot Games، یک شرکت آمریکایی که به خاطر توسعه بازی ویدیویی League of Legends مشهور است، ظاهراً درخواستی برای پایان دادن به همکاری خود با FTX ارائه کرده است. پلتفرم کریپتویی فروپاشی شده به شهرت شرکت بازی‌سازی آسیب وارد کرده است و بیش از ۶ میلیون دلار به آن بدهکار است.

 

FTX نمی‌تواند ساعت را به عقب برگرداند

همانطور که توسط GamesIndustry گزارش شده است، Riot Games مایل است قرارداد چند میلیونی خود را با صرافی ورشکسته FTX فسخ کند. این غول بازی اعلام کرد که شکست شریک خود و دستگیری Sam Bankman Fried (SBF) دلایل اصلی لغو این همکاری است.

 

در اعلامیه این شرکت آمده است:

هیچ راهی برای FTX وجود ندارد تا آسیب‌های اعتباری را که قبلاً به Riot در نتیجه بدنامی عمومی ایجاد شده توسط فاجعه قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX وارد کرده است، درمان کند. FTX نمی‌تواند ساعت را به عقب برگرداند و آسیب وارد شده به Riot را در پی سقوط آن خنثی کند.

 

Riot Games تابستان گذشته با FTX همکاری کرد و قول داد که لوگوی این پلتفرم را روی وسایل خود قرار دهد. به نوبه خود، صرافی مجبور شد در سال ۲۰۲۲ ۱۲.۵ میلیون دلار به شرکت بازی بپردازد، اما تاکنون تنها نیمی از این مبلغ را توزیع کرده است.

 

Riot Games برای توسعه League of Legends که معمولاً LoL نامیده می‌شود، محبوب است. این بازی ویدیویی نزدیک به ۱۵۰ میلیون بازیکن فعال دارد، زیرا SBF نیز بخشی از اکوسیستم آن بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا