اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

نظر لیز تراس در مورد ارزهای دیجیتال

لیز تراس، نخست‌وزیر جدید بریتانیا، قبلاً گفته بود ما باید از ارزهای دیجیتال به‌گونه‌ای استقبال کنیم که پتانسیل آن‌ها را محدود نکند. تراس رئیس سابق خزانه‌داری ریشی سوناک را شکست داد تا توانست نخست وزیر جدید بریتانیا شود.

 

لیز تراس نخست وزیر جدید بریتانیا شد

لیز تراس با غلبه بر ریشی سوناک، وزیر خزانه‌داری سابق، در رقابت برای تصدی پست نخست وزیری جدید بریتانیا پیروز شد. وزیر امور خارجه رهبری حزب محافظه کار را به دست آورده و سمت بوریس جانسون را برعهده خواهد گرفت. جانسون روز سه‌شنبه به اسکاتلند سفر خواهد کرد تا با ملکه الیزابت دیدار کند و استعفای خود را به طور رسمی اعلام کند. سپس ملکه، تراس را به عنوان نخست وزیر جدید بریتانیا منصوب خواهد کرد. جانسون در ماه ژوئیه پس از ماه‌ها رسوایی استعفای خود را اعلام کرد.

 

تراس، ۴۷ ساله، قول داده است که برای مقابله با بحران هزینه زندگی بریتانیا به سرعت عمل کند. او همچنین گفت که ظرف یک هفته طرحی برای مبارزه با افزایش قبوض انرژی و تامین سوخت آینده ارائه خواهد کرد.

 

تراس روز دوشنبه در توییتی نوشت:

من برای عبور همه ما از این دوران سخت، رشد اقتصادمان و آزادسازی پتانسیل بریتانیا اقدام جسورانه‌ای خواهم کرد.

 

نخست وزیر آینده بریتانیا به جز توییتی که در ژانویه ۲۰۱۸ منتشر کرد، چیز زیادی در مورد ارزهای دیجیتال نگفته است. تراس نوشت:

ما باید از ارزهای دیجیتال به گونه‌ای استقبال کنیم که پتانسیل آنها را محدود نکند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا