اخبار آلت‌کوین‌ها

چارلی لی: MWEB مورد انتظار لایت کوین در ۱۹ می فعال می شود

چارلی لی، بنیانگذار لایت کوین، در توییتر اعلام کرده است که تاریخ مورد انتظار برای فعال شدن ارتقاء مورد انتظار MimbleWimble را اعلام کرده است.

این ارتقاء به فرستندگان LTC این امکان را می دهد که آدرس و مقدار رمزارز خود را پنهان کنند، مشابه روشی که کوین های حریم خصوصی Monero و Zcash کار می کنند.

با این حال، کل شبکه برای این رویداد آماده نیست.

 

تاریخ تخمینی فعال‌سازی MWEB، همه ماینرها آماده نیستند

لی توییت کرد که روز و زمان تخمینی فعال‌سازی MimbleWimble (MWEB) ۱۹ می، ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر است. PT یا ۲۰ مه، ساعت ۳:۳۰ بامداد UTC.

 

بر اساس توییت وی، جزئیات بیشتر به زودی منتشر می شود. با این حال، او همچنین گفت که همه استخرها و ماینرها به MWEB ارتقا پیدا نکرده اند.

 

یک هفته پیش، لی همچنین از جامعه لایت‌کوین خواست تا این خبر را به استخرها و استخراج‌کنندگانی که هنوز ارتقاء نداده‌اند منتشر کنند. مگر اینکه ظرف دو روز این کار را انجام دهند، بلوک های LTC نامعتبر را استخراج خواهند کرد.

ارتقاء MimbleWimble تقریباً سه سال بود که توسعه یافته بود.

در ۵ می، بنیانگذار در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت که چندین بلوک قبلاً با موفقیت در شبکه آزمایشی استخراج شده است.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا