تحلیل لایت کوین، بازگشت خرس‌ها، ۸ تیر ۱۴۰۱

گویا خرس‌های لایت کوین بازگشته‌اند! در تحلیل لایت کوین هفته گذشته که دیدیم این ارز دیجیتال از کف قیمتی خود در حال بازگشت بود، باری دیگر به روز‌های قرمز خود بازگشته است. لایت کوین که تا نزدیکی مقاومت خود پیش رفته بود، با پیدا شدن زود هنگام خرس‌ها قبل از لمس مقاومت چرخش قیمت خود را شروع کرد.

 

چارت روزانه لایت کوین
چارت روزانه لایت کوین

 

همانطور که تصویر مشخص است، لایت کوین باری دیگر مامنتوم نزولی خود را بدست آورده است. اندیکاتور RSI به سطح ۵۰ برخورد کرده و گارد نزولی گرفته است. انتظار داریم این نزول باری دیگر تا حمایت کلیدی ۴۰ دلار ادامه پیدا کند.

حرکت ساید لایت کوین در همین بازه مشخص شده، چیزی بود که قابل پیشبینی بود. انتظار داریم که لایت کوین روند نزولی خود را به پایان برساند و وارد فاز کف‌سازی شود. 

کف سازی می‌تواند تا رسیدن به خط روند نزولی و شکستن آن ادامه پیدا می‌کند، در این صورت لایت کوین می‌تواند وارد چرخه صعودی برای دست یابی به اهداف بالاتر شود.

  • هم‌اکنون لایت کوین وارد در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا