تحلیل لایت کوینتحلیل

تحلیل لایت کوین، واکنش نزولی به مقاومت، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین پس گذشت چیزی در حدود ۲ ماه، همچنان در کنال ساید خود در نوسان است. این رمز‌ارز که در روز‌های گذشته باری دیگر مقاومت سقف کانال را امتحان کرد، موفق به عبور از آن نشد و با کندل‌های قرمز ناشی از فشار فروش مواجه شد. همانطور که از ماه‌های گذشته در تحلیل لایت کوین انتظار کف‌سازی و حرکت لایت کوین در این محدوده را داشتیم، همچنان انتظار داریم لایت کوین به این روند خنثی ادامه دهد.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

لایت کوین پس از برخورد به سقف کانال، با کندل‌های قرمز رو به رو شد، گارد نزولی کاملا مشخص و احتمال ادامه نزول این ارز دیجیتال تا کف کانال ساید بالاست. پیش از حمایت کف کانال، یک خط روند صعودی کوتاه مدتی سر راه لایت کوین قرار دارد که حکم ماشه‌ای برای ورود به معاملات شورت‌ها نیز می‌تواند ایفا کند.

در صورتی که خط روند قدرت حمایت از این رمز ارز را نداشته باشد کف قیمتی لایت، ۴۰ دلار خواهد بود که برای سرمایه‌گذاری کم ریسک است.

RSI نیز بر درکنار روند صعودی خود، باری دیگر به زیر محدوده ۵۰ کشیده شده است. نزول RSI می‌تواند هشدار شکست خط روند صعودی قیمت را زودتر صادر کند، با این حال هم‌اکنون سیگنالی از این اندیکاتور نمی‌توان دریافت کرد.

اندیکاتور مکدی نیز توان صعودی خود را از دست داده و تمایل به نزول در آن بیشتر دیده می‌شود، هیستوگرام (نمودار میله‌ای) مایل به حرکت به سمت قرمز شده و نمودار‌های منحنی آن در حال ایجاد کراس نزولی هستند.

 

  • هم‌اکنون لایت کوین در موقعیت خرید قرار ندارد، برای خرید بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا