تحلیل هفتگی لایت کوین (LTC) ۴ خرداد ۱۴۰۱

ارزدیجیتال لایت کوین در هفته گذشته روندی خنثی را درپیش گرفت. پس از ماه ها ریزش لایت کوین به یکی از مهم‌ترین سطوح حمایتی خود رسیده و کمی آرام گرفته است. سطح حمایت ۷۰ دلار می‌توان به‌طور موقت قیمت را کمی به بالا پرتاب‌ کند، اما همچنان احتمال ریزش بیشتر تا حمایت کلیدی پایین‌تر یعنی سطح ۴۰ دلاری وجود دارد.

 

تایم فریم هفتگی لایت کوین
تایم فریم هفتگی لایت کوین

 

در صورت ریزش، سطح ۴۰ دلار می‌تواند کف واقعی لایت کوین باشد. در این صورت لایت کوین وارد فاز کف‌سازی خواهد شد. مرحله کف‌سازی می‌تواند بین کانال ساید ۷۰ تا ۱۲۰ دلار نیز شکل بگیرد، مانند ۲ سناریو احتمالی که در نمودار کشیده شده است. در هر دو صورت احتمال وقوع روند صعودی بلندی مدتی فعلا دور از ذهن است. وجود یک مرحله کف‌سازی یا فاز انباشت قبل شروع روند صعودی الزامی است.

اندیکاتور MACD نیز در تایم فریم هفتگی وضعیت خیلی مناسبی از خود نشان نداده و تمایل به نزول در آن بیشتر دیده می‌شود. 

  • هم اکنون لایت کوین در موقعیت معاملاتی خوبی قرار دارد، با اینکه احتمال ریزش به سطح پایین‌تر برقرار است، اما با تقسیم سرمایه و خرید پله‌ای می‌توانید اقدام به خرید لایت کوین بکنید.
  • لایت کوین دومین ارز قدیمی بازار است، ارزی که از دل فراز و نشیب‌های بسیاری برآمده است. سرمایه‌گذاری در این قیمت‌ها برای لایت کوین می‌تواند ارزنده باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا