تحلیل لایت کوین، ساخت حمایت جدید، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین در حال تشکیل یک حمایت جدید است که فعلا مانع ریزش بیشتر قیمت شده است. حمایتی در محدوده ۵۰ دلار که نزدیک به دو ماه است قیمت در حوالی آن نوسان می‌کند. حال باید نتیجه مبارزه گاو‌ها و خرس‌ها را در این محدوده مشاهده کرد. شکست هرکدام از طریفین روند جدیدی را به قیمت اعطا خواهد کرد. هم‌اکنون قیمت لایت کوین در حدود ۵۳ دلار در حال معامله شدن است. برای مطالعه جزئیات بیشتر تا پایان تحلیل لایت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

اگر خرس‌ها موفق به شکست این حمایت شوند، لایت کوین با فشار فروش همراه خواهد شد و می‌تواند تا سطح ۴۰ دلار ریزش کند. همان‌طور که از ماه‌ها پیش گفتیم انتظار داریم ۴۰ دلار کف‌نهایی لایت کوین باشد و گاو‌ها اقدام به حمایت از این سطح کنند. از طرف دیگر اگر خریداران هجوم آورند، لایت کوین برای شکست مقاومت کلیدی ۶۵ دلار و سپس خط روند نزولی بلند صعودی خواهد کرد. اگر این صعود از سد مقاومت‌های ذکر شده نیز عبور کند اوضاع می‌تواند امیدوار کننده‌تر شود.

 

تحلیل لایت کوین
تحلیل لایت کوین

 

اندیکاتور RSI اما تمایل به نزول در آن بیشتر دیده می‌شود. اگرچه دچار کمی بلاتکلیفی نیز هست. اگر این نمودار زیر سطح ۵۰ تثبیت دهد و به حرکت خود ادامه دهد. می‌تواند نشانگر افزایش فشار فروش و برتری خرس‌ها باشد. آنگاه لایت کوین با شکست حمایت ۵۰ دلار به سمت اهداف پایین‌تر حرکت خواهد کرد.

  • از معاملات هیجانی پرهیز کنید، صبر کنید تا لایت کوین خود را در سطوح ذکر شده تثبیت دهد. برای فروش ۶۵ دلار و برای خرید ۴۰ دلار.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا