تحلیل لایت کوین، روز‌های سبز، ۲۹ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین نیز همگام با کلیت بازار روز‌های سبزی را پشت سر گذاشته است. در تحلیل لایت کوین هفته گذشته دیدیم که گارد نزولی لایت کوین به سمت حمایت ۴۰ دلار شکل گرفته است. اما بازار به یک باره تغییر روند داد و با هجوم یک‌باره خریداران مواجه شد. حال لایت کوین باری دیگر به سمت مقاومت کلیدی خود در محدوده ۶۰- تا ۶۵ دلار در حرکت است. باید دید آیا قیمت می‌تواند از سد این مقاومت گذر کند یا همچنان در کانال ساید خود خواهد ماند.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

همانطور که در تصویر مشخص است. لایت کوین در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت خود است. احتمال شکست این سطح کمتر است. همانطور که قبل‌ترها اعلام کردیم، سناریو حرکت ساید و کف‌سازی در این محدوده محتمل‌ترین سناریو ممکن برای پایان بازار خرسی است.

اندیکاتور‌ها در شرایط کنونی خوب عمل‌‎کرده‌اند، RSI گارد صعودی خود را حفظ کرده و Stochastic نیز وارد محدوده قدرت خریدار شده. با وجود سیگنال مثبت اندیکاتور‌ها، تا زمانی که مقاومت‌های پرایس اکشنی پابرجاست نمی‌توان از صعود  قیمت صحبت کرد.

  • هم‌اکنون لایت کوین برای خرید مناسب نیست، بهترین فرصت‌ خرید در زمان لمس حمایت ۴۰ دلار یا عبور از مقاومت ۶۰ دلار پدید خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا