تحلیل لایت‌کوین، پایان نزول؟ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین که مدت‌هاست درگیر تحرکات نزولی است، باری دیگر با موج نزولی جدید همراه شد. اما آیا این موج آخرین موج لایت کوین است؟ یا کف‌های بیشتری در راه هستند؟ به قطعیت نمی‌توان گفت، اما می‌دانیم حمایت ۴۰ سنت از قدرت خوبی برای پایان دادن به ریزش برخوردار است.

در تحلیل لایت‌کوین هفته گذشته در نظر داشتیم که این ارز دیجیتال ممکن است حمایت ۶۵ دلار خود را از دست بدهد و به سمت ۴۰ دلار سرازیر شود. هم‌اکنون لایت کوین با قیمت ۴۴ دلار بالای حمایت کلیدی خود درحال معامله است.

 

چارت روزانه لایت کوین
چارت روزانه لایت کوین

 

اندیکاتور RSI موجی بر خلاف حرکت قیمت تشکیل داده و با واگرایی همراه شده است. ظاهرا واگرایی از اعتبار کافی برای نگهداشتن حمایت ۴۰ دلار برخوردار است. در صورتی که قیمت موفق به حفظ حمایت شود فاز کف‌سازی لایت کوین شروع خواهد شد. 

کندل روزانه بیت کوین در تاریخ ۲۴ خرداد در حال تشکیل الگویی شبیه به پین‌بار است. این الگو می‌تواند هرچند به صورت کوتاه مدت از ریزش بیشتر جلو‌گیری کند.

  • خرید لایت کوین در این محدوده ارزنده است. در صورت خرید حتما از حد ضرر استفاده کنید.
  • خرید پله‌ای نیز یکی دیگر از راه‌کارها برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است.
  • فروش در کف‌های قیمتی به هیچ وجه منطقی نبوده و شکار نهنگ‌ها خواهد شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا