تحلیل لایت کوینتحلیل

تحلیل لایت کوین، ادامه روند خنثی، ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین، مدت‌هاست که در یک روند خنثی گیر کرده است.  بار‌ها با قصد شکستن مقاومت کلیدی خود صعود کرده اما ناکام مانده است. هم‌اکنون نیز پس از شکست مجدد در نزدیکی مقاومت ۶۱ دلار، گارد نزولی به خود گرفته است. باید دید این حرکت خنثی چه زمان و به کدام سمت پایان خواهد یافت. قیمت لایت کوین در زمان نگارش این مطلب ۵۹ دلار است. برای مطالعه بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل لایت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

همانطور که گفتیم فعلا باید منتظر ماند که کانال خنثی شکسته شود. این حرکت ساید بین دو سطح ۵۲ و ۶۵ دلار شکل گرفته است. هرچند که حمایت کلیدی و مهم لایت کوین در قیمت ۴۰ دلار وجود دارد. اگر لایت کوین سطح ۵۲ دلار را بشکند به سمت حمایت ۴۰ دلار حرکت خواهد کرد که فرصت مناسبی برای خریداران پدید خواهد آورد.

 

تحلیل لایت کوین
تحلیل لایت کوین

 

اگر لایت کوین بتواند از سد مقاومت ۶۵ دلار و خط روند نزولی گذر کند، می‌تواند روز‌های بهتر و سطوح بالاتر قیمتی را برای این رمز ارز تصور کرد.

اندیکاتور RSI روندی صعودی به خود گرفته و بالای سطح ۵۰ نوسان می‌کند، این نشانه‌ای مثبت برایی حضور گاو‌ها در بازار و حمایت آنها است. با وجود مامنتوم RSI امکان صعود برای لایت کوین وجود دارد.

 

  • هم‌اکنون لایت کوین در موقعیت معامله قرار ندارد، بهتر است صبر کنید یا از سد مقاومت‌ها عبور کند، یا به سطوح پایین‌تر که برای خرید کم‌ریسک‌تر است برسد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا