تحلیل لایت کوین، ۴۰ دلار نزدیک است؟ ۲۱ تیر ۱۴۰۱

خرس‌ها باری دیگر به سراغ ارز دیجیتال لایت کوین آمدند. در تحلیل لایت کوین قبلی دیدم که این رمز ارز به مقاومت کلیدی خود برخورد کرده بود و همانطور که انتظار داشتیم موفق به شکست مقاومت نشد و با گارد نزولی همراه شد. حال باید دید آیا لایت کوین برای امتحان دوباره حمایت ۴۰ دلار باز خواهد گشت؟ به احتمال بسیار بالا، بله! هم‌اکنون لایت کوین با قیمت ۴۸ دلار در حال معامله است.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

در تصویر مشخص است که لایت کوین یک روند نزولی کوتاه مدتی را شروع کرده و به سمت کف کانال ساید خود یعنی حمایت ۴۰ دلار در حرکت است. انتظار داریم لایت کوین در آن محدوده حمایت شود و روند ساید و کف‌سازی خود را شروع کند. کف‌سازی لایت کوین در این محدوده بهترین سناریو ممکن در بازار خرسی می‌تواند باشد.

اندیکاتور RSI نیز از ضعف خریداران صحبت می‌کند که می‌تواند به ریزش قیمت تا حمایت ۴۰ دلاری کمک کند. 

  • خرید در محدوده ۴۰ دلار با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌تواند بهترین موقعیت برای خرید لایت کوین باشد.
  • انتظار شکست حمایت ۴۰ دلار را فعلا از قیمت نداریم، این سطح پتانسیل این را دارد که کف نهایی لایت کوین را تشکیل دهد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا