تحلیل لایت کوین، تلاش برای عبور از مقاومت، ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین، صعودی اما ضعیف! گاو‌های لایت کوین مدت‌هاست در حال تلاش برای عبور از مقاومت ۶۰ دلار هستند، تا کنون موفق نشدند اما در صورت موفقیت می‌توانند موج جدیدی از خریداران را به سمت لایت کوین روانه کنند. در تحلیل لایت کوین خواهیم دید که قیمت چطور در یک محدوده تراکمی گیر افتاده و در حال جمع‌‎کردن قدرت خود برای عبور از مقاومت است. عبور از این مقاومت لایت کوین را از چرخه نزولی طولانی مدت خود خارج خواهد کرد. اما نزول دوباره به ادامه روند خنثی خواهد انجامید. برای مطالعه جزئیات بیشتر  از تحلیل لایت کوین، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

فشردگی قیمت را می‌توان در موج‌های قیمتی اخیر لایت کوین دید، خریداران تلاشی بی وقفه برای عبور از مقاومت می‌کنند. اگر بیت کوین خود را تثبیت کند و آهسته به سمت صعود حرکت کند. لایت کوین نیز می‌تواند از شر این مقاومت رها شده و از خط روند بلند مدت خود نیز خارج شود. اما در غیر این صورت باری دیگر به سمت حمایت ۴۰ دلار حرکت خواهد کرد که به ادامه روند خنثی خواهد انجامید. هم‌اکنون به قطعیت نمی‌توان در مورد شکست لایت کوین نظری داد.

اندیکاتور RSI نیز تنها سیگنال مثبت موجود را صادر کرده که آن نوسان نمودار بالای سطح ۵۰ است که از برتری نسبی خریداران صحبت می‌کند. گارد صعودی دوباره RSI به صعود قیمت کمک شایانی خواهد کرد.

  • هم‌اکنون لایت کوین در موقعیت خرید ندارد، بهتر است تا تثبیت قیمت و مشخص شدن جهت حرکت صبر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا