تحلیل لایت کوینتحلیل

تحلیل لایت کوین، بلاتکلیفی معامله‌گران، ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

لایت کوین در یک کانال ساید بسیار کم عرض گیر افتاده است. هفته گذاشته انتظار نزول بیشتر آن را داشتیم، اما باری دیگر برای امتحان مقاومت ۶۰ دلار صعود کرد. اگر چه این صعود ناکام ماند اما همچنان در یک بلاتکلیفی شدید به سر می‌برد. با توجه به شرایط کلی بازار و ریزش بیت کوین، نزول این ارز دیجیتال احتمال بیشتری را به خود اختصاص داده است. در زمان نگارش این مطلب، قیمت لایت کوین در حدود ۵۴ دلار بوده است. با ادامه تحلیل لایت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

همانطور که گفتیم سناریو نزولی احتمال بیشتری دارد. در حال حاضر لایت کوین یک حمایت در قیمت ۵۴ دلار برای خود ساخته، اما این حمایت نمی‌تواند جهت حرکت را به کلی تغییر دهد. اگر نزولی اتفاق اوفتد، انتظار داریم لایت کوین تا حمایت ۴۰ دلار که از اعتبار بالایی برخوردار دار است ادامه پیدا کند.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

اندیکاتور RSI نیز مانند قیمت بلاتکلیف حرکت کرده است. اگر این نمودار خود را زیر سطح ۵۰ تثبیت کند، سناریو نزول قوی‌تر خواهد شد. در غیر این صورت می‌توان کمی به صعود امیدواری داشت. در هر صورت بهتر است فعلا نظاره‌گر بازار باشید، تا ببینیم چه معامله‌گران چه تصمیمی برای این ارز دیجیتال خواهند گرفت.

  • حمایت ۴۰ دلار بهترین فرصت خرید به دید بلند مدت یا کوتاه مدت است.
  • در صورت خرید در محدوده اشاره شده، حتما از حد ضرر استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا