تحلیل لایت کوینتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل لایت کوین، ادامه روند خنثی، ۱۵ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین، همچنان در روند خنثی‌ای که در تحلیل گذشته هم در موردش صحبت کردیم در حال نوسان است. حمایت ۵۲ دلار همچنان در حال حمایت از قیمت بوده، همچنین مقاومت ۶۵ دلار نیز بر قرار است. با اندکی بهتر شدن اوضاع بازار می‌توان انتظار داشت لایت کوین یک بار دیگر برای امتحان دوباره مقاومت کلیدی خود صعود کند. اگر خریداران بتوانند از سد این مقاومت گذر کنند، اوضاع برای این رمز ارز بهتر خواهد شد. هم اکنون لایت کوین با قیمتی در حدود ۵۳.۵ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل لایت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

همانطور که گفتیم و در تصویر نیز مشخص است. روند خنثی پا برجاست و احتمال صعود از این سطح به سمت تست دوباره مقاومت‌ها نیز وجود دارد. لایت کوین به محدوده‌ای رسیده که می‌تواند قدرت خود را برای خروج از خط روند نزولی تاریخی خود جمع کند. اگر خریداران بتوانند از این خط روند نزولی عبور کنند. لایت کوین می‌تواند با فشار تقاضا رو به رو شده و سطوح بالاتری را به مشاهده کند.

 

تحلیل لایت کوین
تحلیل لایت کوین

 

مقاومت میانگین متحرک با محدوده خط روند نزولی همپوشانی کرده است. این به این معنی است که این سطح بسیار معتبر و شکست آن دشوار‌تر است. با این حال اگر شکست اتفاق اوفتد پس از آن صعود‌ها راحت‌تر انجام خواهد شد.

اندیکاتور RSI اما به شکل خنثی حرکت می‌کند. تمایلات مشخصی در آن دیده نمی‌شود و نمی‌توان استدلال معتبری استخراج کرد. باید دید در روز‌های آینده، RSI به کدام طرف میل می‌کند تا بتوان تحلیل بهتری از آن بدست آورد.

 

  • برای سرمایه‌گذاری در لایت کوین با توجه به شرایط فعلی، بهترین تصمیم خرید پله‌ای است. یک پله در این سطح و پله‌ بعدی را به سطح ۴۲ دلار اختصاص داد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا