تحلیل لایت کوین، صعودی کم رمق، ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین چیزی نزدیک به ۲ ماه است که در یک روند صعودی کم رمق قرار دارد. هرچه جلوتر نیز می‌رود کم‌رمق‌تر می‌شود، با این حال مقاومت استاتیک ۶۵ دلار همچنان پا برجاست. و در دو ماه گذشته لایت کوین موفق به عبور از این سطح نشده است. در تحلیل لایت کوین بررسی خواهیم کرد که چقدر احتمال شکست این مقاومت و دیدن سطوح بالاتر وجود دارد، آیا نزولی دیگر در راه است یا خیر؟ هم‌اکنون لایت کوین با قیمت ۵۹ دلار در حال معامله است و از کف ۲ ماهه خود ۳۷ درصد رشد کرده است.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

روند صعودی لایت کوین در تصویر کاملا مشخص است. هرچند که این روند قدرت آنچنانی نداشته اما لایت کوین را به مقاومت کلیدی خود رسانده است. احتمال شکست مقاومت یا واکنش نزولی به آن کاملا برابر است و در این مواقع که بازار در نقطه کور قرار میگیرد نمی‌توان نظرات قطعی ارائه داد. اما اگر لایت کوین موفق شود یک لگ صعودی دیگر انجام دهد، احتمال شکست مقاومت وجود دارد.

اندیکاتور RSI همچنان در روند صعودی است و نشان از تمایل خریداران به بالاکشیدن قیمت دارد. با حال این اندیکاتور در موقعیت حساسی قرار گرفته که می‌تواند به ریزش نیز منجر شود. اگر RSI موفق به حفظ خط روند نشود به سمت پایین  آن را بشکند احتمال ریزش قیمت تا سطوح پایین که در نهایت سطح ۴۰ دلار است ادامه یابد.

  • هم‌اکنون در موقعیت خرید ندارد، خرید دیز مقاومت‌ها معامله‌ای اشتباه است. اگر قصد خرید لایت کوین را دارید بهتر است تا واکنش به قیمت به سطح نشان‌داده شده صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا