پیش بینی قیمت لایت کوین پس از هاوینگ

پیش بینی قیمت لایت کوین پس از هاونیگ، آیا LTC می‌تواند از اینجا ۱۰۰ برابر شود؟!

 

پیش بینی قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین (LTC) پس از سقوط به ۸۸ دلار در صبح امروز، اندکی بهبود یافته است و سطح فعلی آن در ۸۹.۲۶ دلار نشان دهنده کاهش ۲ درصدی در هفت روز گذشته است. LTC همچنین در دو هفته گذشته ۸ درصد کاهش یافته است، اگرچه این آلت کوین ۲۷ درصد از ابتدای سال و ۵۹ درصد در ۱۲ ماه گذشته افزایش یافته است.

با هاوینگ لایت کوین در هشت روز آینده، LTC ممکن است دوباره افزایش یابد و به طور بالقوه آن را به یکی از سودآورترین ارزهای دیجیتال اصلی تابستان تبدیل کند.

مانند هاوینگ بیت کوین، لایت کوین پاداش بلاک پرداختی به ماینرها که در حال حاضر ۱۲.۵ LTC است را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد، چیزی که به مرور زمان ارز دیجیتال را کمیاب می‌کند. به نوبه خود، این اتفاق باید به افزایش قیمت LTC در بلندمدت کمک کند، اگرچه ممکن است در روزهای منتهی به هاوینگ نیز شاهد افزایش قیمت لایت کوین باشیم.

منبع: cryptonews

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا