لایت کوین در آستانه هاوینگ سوم

تنها در عرض دو هفته، شبکه لایت کوین برای سومین رویداد نصف شدن پاداش خود آماده می‌شود، یک تغییر که پاداش بلاک استخراج‌کنندگان LTC را از ۱۲.۵ LTC در هر بلاک به ۶.۲۵ LTC کاهش می‌دهد. داده‌ها نشان می‌دهد که هش‌ریت به بلاکچین لایت کوین با نزدیک شدن به مهلت بحرانی نصف شدن، تشدید شده است.

 

نصف کردن پاداش لایت کوین نزدیک می‌شود

در دو هفته گذشته، لایت کوین (LTC) کاهش قابل توجهی داشته است و ارزش آن در برابر دلار آمریکا تقریباً ۱۷ درصد کاهش یافته است. با این حال، نگاه کردن به یک ماه کامل، تصویر متضادی را نشان می‌دهد، با LTC که تقریباً ۱۸ درصد افزایش یافته است. در عرض تنها ۱۵ روز، شبکه لایت کوین در آستانه هاوینگ سوم خود ایستاده است.

 

تاریخ الگویی را به ما نشان می‌دهد که دو کاهش پاداش اول به ترتیب در ۲۵ اوت ۲۰۱۵ و ۵ اوت ۲۰۱۹ اتفاق افتاده است. این نیمه سوم آینده قرار است پاداش ماینرها را از ۱۲.۵ LTC قابل توجه در هر بلاک به ۶.۲۵ LTC کوچکتر کاهش دهد. برخلاف میانگین فاصله بلاک بیت کوین که هدف آن ۱۰ دقیقه در هر بلاک است، لایت کوین با سرعت بیشتری عمل می‌کند و هر ۲.۵ دقیقه یک بلاک جدید تولید می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا