تحلیل لایت کوین، بازگشت نسبی قیمت، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

در تحلیل لایت کوین هفته گذشته دیدیم که این ارز دیجیتال قدیمی به کف قیمتی خود یعنی حمایت ۴۰ دلار رسیده بود. حال پس گذشت یک هفته لایت کوین از حمایت اصلی خود شروع به رشد کرده است، گویی پس از گذشت چند ماه یواش یواش سروکله گاو‌ها پیدا خواهد شد. هم‌اکنون لایت کوین با قیمت ۵۲ دلار در حال معامله می‌باشد و مقاومت کلیدی آن در قیمت ۶۲ دلار قرار دارد. انتظار داریم این بازگشت قیمت تا مقاومت ۶۲ دلار ادامه داشته باشد.

 

تایم فریم روزانه لایت کوین
تایم فریم روزانه لایت کوین

 

همانطور که تصویر مشاهده می‌کنید، مقاومت فعلی لایت کوین در قیمت ۶۲ دلار قرار دارد، در صورت عبور از این مقاومت سطح بعدی مقاومت خط روند نزولی در قیمت است که قیمت ۹۰ دلار را نشان می‌دهد. همچنین حمایت اصلی آن قیمت ۴۰ دلار است که انتظار داریم به وظیفه خود عمل کند و مانع ریزش بیشتر قیمت شود.

اندیکاتور RSI مامنتوم صعودی نسبی خوبی بدست آورده اما تا زمانی که زیر محدوده ۵۰ نوسان کند، انتظار صعود قدرتمندتری نخواهیم داشت.

  • اگر قصد خرید لایت کوین را دارید بهتر است صبر کنید تا واکنش قیمت به مقاومت رو‌به‌رو دیده شود، در صورت عدم شکست مقاومت باری دیگر لایت کوین برای تست حمایت ۴۰ دلار باز خواهد گشت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا