تحلیل لایت کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل لایت کوین، جستجو برای کف قیمتی، ۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال لایت کوین که هفته گذشته از فشردگی خود خارج شد، با نزول همراه شده است. با وجود اینکه قدرت نزول رفته رفته کمتر می‌شود، اما همچنان احتمال نزول بیشتر تا کف حمایت اصلی آن یعنی قیمت ۴۰ دلار وجود دارد. همانطور که از ماه‌ها پیش گفته بودیم، حمایت ۴۰ دلار می‌تواند کف نهایی لایت کوین را تشکیل دهد، در صورت شکست این حمایت اوضاع برای این ارز دیجیتال سخت خواهد شد. هم‌اکنون قیمت لایت کوین ۵۴ دلار است که سقف اخیر خود ۱۷ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل لایت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال لایت کوین

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، برتری خرس‌ها کاملا مشخص است، اما در طی روز‌های اخیر کمی از این قدرت کاسته شده است. در صورتی که حمایت فعلی و کم اعتبار‌تر لایت کوین که در قیمت ۵۴ دلار قرار دارد شکسته شود، این ارز دیجیتال می‌تواند تا کف حمایت استاتیک ۴۰ دلاری ریزش کند. سطح ۴۰ دلار کم ریسک‌ترین سطح برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین است.

 

نمودار روزانه لایت کوین
نمودار روزانه لایت کوین

 

اندیکاتور RSI نیز روند خنثی به خود گرفته اما همچنان زیر سطح ۵۰ باقی مانده که نشان از قدرت نسبی خرس‌های بازار دارد. احتمال اینکه این حرکت خنثی به سمت نزول شکسته شود کمی بیشتر است زیرا روند اصلی و بلند مدت قیمت نیز نزولی است.

برای تشکیل روند صعودی بلند مدت نیاز به شکست خط روند نزولی لایت کوین است که چیزی در حدود دو سال دوام آورده است.

  • برای خرید لایت کوین بهتر است عجله نکنید، احتمال پدید آمدن فرصت‌های بهتر وجود دارد.
  • برای کاهش ریسک می‌توانید از خرید پله‌ای نیز استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا