همکاری لیونل مسی با بلاکچین Planet

همکاری لیونل مسی با بلاکچین Planet؛ لیونل مسی برای مبارزه با آلودگی ناشی از صنعت فناوری با پروژه بلاکچین “Planet” همکاری می‌کند.

 

همکاری لیونل مسی با بلاکچین Planet

در روزهای اخیر، ویدیویی از مسی که منتشر شده و محبوبیت زیادی را کسب کرده است، نشان می‌دهد؛ ستاره فوتبال آرژانتین، لیونل مسی در جنبشی به نام «سیاره» که از آلودگی در دنیای فناوری و بلاکچین حمایت می‌کند، شرکت می‌کند. حضور چهره‌های عمومی در تبلیغات با مضمون رمزنگاری و بلاکچین در سال‌های اخیر رشد زیادی داشته است و این نشان می‌دهد که این تکنیک بازاریابی برای جذب عموم مردم کار می‌کند.

در واقع، طبق گزارش‌ها، مسی حامی جنبش بلاکچین «Planet» است که هدف آن کاهش آلودگی در بخش فناوری با پرداختن به تعدادی از چالش‌های اجتماعی است. هدف این پروژه استفاده از قدرت فناوری برای ایجاد آینده‌ای شفاف و پایدار، در راستای اهداف توسعه پایدار (SDGs) تعیین شده توسط برنامه سازمان ملل است. چهره مسی برای ایجاد تأثیر رسانه‌ای بزرگ و نشان دادن ارزش‌های بلاکچین و فرهنگ سبز کلیدی است.

این همکاری از اواسط ژوئن زمانی که پدیده آرژانتینی ویدیویی را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن خود را در حال لگد زدن به قوطی که به عنوان “آلودگی” علامت گذاری شده بود، با یک بیلبورد دوردست نشان می‌داد که بینندگان را به “پیوستن به سیاره” در کنار لوگوی سیاره به تصویر می‌کشد، پخش شد. از زمان آخرین پست کریپتو، شایعات در مورد به روز رسانی‌ها و برنامه‌های احتمالی توسط جنبش بلاکچین Planet افزایش یافته است، که در میان چیزهای دیگر همچنین دارای یک توکن جامعه به نام PLANET است.

این ارز دیجیتال که هدفی جز ایده آل بودن بخشی از این پروژه ندارد، در صرافی‌های متمرکز مختلف مانند MEXC، Bitget، Gate.io، Bitmart و Poloniex و همچنین در پلتفرم‌های غیرمتمرکز مانند Uniswap و Pancakeswap فهرست شده است. قیمت PLANET در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۶۱ دلار است، با ارزش بازار ۵۱ میلیون دلار و حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۹ میلیون دلار است.

منبع: Cryptonomist

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا