سپرده‌ها و برداشت‌های شبکه لایتنینگ در بایننس

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معامله، اعلام کرده است که ادغام شبکه لایتنینگ، یک لایه مقیاس BTC را در پلتفرم خود تکمیل کرده است. اکنون کاربران می‌توانند با استفاده از شبکه، سپرده‌گذاری و برداشت بیت کوین را انجام دهند و از کارمزدهای کمتر بهره ببرند.

 

بایننس یکپارچه‌سازی شبکه لایتنینگ را تکمیل کرد

بایننس اخیراً از تکمیل ادغام شبکه لایتنینگ، یک لایه مقیاس‌پذیر برای بلاکچین بیت کوین خبر داده است. این صرافی در ۱۷ ژوئیه از این قابلیت‌های جدید خبر داد و توضیح داد که کاربران اکنون می‌توانند با استفاده از این گزینه جدید بیت کوین را از بایننس برداشت و به آن واریز کنند.

 

شبکه لایتنینگ به کاربران اجازه می‌دهد تا سرعت تراکنش‌های خود را به صرافی افزایش دهند، زیرا نیازی به انتظار برای تراکنش‌ها مانند استفاده از بیت کوین در لایه پایه آن نیست. همچنین کارمزد تراکنش‌های شبکه لایتنینگ نسبت به تراکنش‌های مبتنی بر لایه ۱ ارزان‌تر است. این تفاوت به ویژه در مواقع ازدحام بالا در لایه پایه BTC قابل توجه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا