سهم بازار Lido باز هم افزایش یافت

طبق آمار، پلتفرم سهامداری لیدو ۷.۴۵ درصد از کل ارزش قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) یک سال پیش در امروز را به خود اختصاص داده است. از آن زمان، تسلط لیدو در بازار به طور قابل توجهی در ۱۲ ماه گذشته افزایش یافته و به ۲۶.۱۸ درصد فعلی رسیده است.

 

سهم بازار Lido در مشتقات ETH سهامداری به ۷۳٪ می‌رسد

پروتکل استیکینگ Lido Finance جایگاه برجسته‌ای در دنیای DeFi دارد. از ۲۵ می ۲۰۲۳، ۴۶.۶ میلیارد دلار در برنامه‌ها و پروتکل‌های defi قفل شده است که ارزش کل قفل شده Lido (TVL) به میزان ۲۶.۱۸٪ از این مبلغ را تشکیل می‌دهد. طبق معیارهای defillama.com، در زمان نگارش این مقاله، ساعت ۱۱:۴۵ صبح روز پنجشنبه به وقت شرقی، TVL لیدو تقریباً ۱۲.۲ میلیارد دلار است.

 

طبق وب سایت Lido، ارزش فعلی قفل شده در پروتکل ۱۲.۲۷ میلیارد دلار است که ۱۲.۱۱ میلیارد دلار نشان‌دهنده اتریوم (ETH) است. بخش باقی مانده از ارزش نگهداری شده در Lido از شبکه‌هایی مانند Polkadot ،Solana ،Polygon و Kusama سرچشمه می‌گیرد. تسلط Lido با ۲۶.۱۸ درصد به طور قابل توجهی بیشتر از سال گذشته است که TVL در DeFi به ۱۱۱.۱۱ میلیارد دلار رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا