کیف‌پول کریپتوی Wallypto شرکت ال‌جی

ال‌جی، غول الکترونیک کره جنوبی، در حال توسعه یک اپلیکیشن کیف‌پول رمزنگاری است که اواخر امسال راه‌اندازی می‌شود. این کیف پول که Wallypto نام دارد، بخشی از یک مرحله تجاری جدید برای این شرکت خواهد بود که اخیراً تجارت سخت‌افزار موبایل خود را رها کرده و به راه‌حل‌های نرم‌افزاری روی آورده است. Wallypto در زمان راه‌اندازی فقط از دارایی های Hedera Hashgraph پشتیبانی می‌کند.

 

ال‌جی وارد تجارت کیف‌پول ارزهای دیجیتال می‌شود

جدیدا شاهد این هستیم که شرکت‌های مالی سنتی و فناوری بیشتری، سرمایه‌هایی را پشت کسب‌وکارها و عملیات‌های مبتنی بر رمزارز قرار می‌دهند. ال‌جی، شرکت فناوری کره‌جنوبی، در حال ورود به تجارت خدمات ارزهای دیجیتال است. طبق گزارش‌های رسانه‌های محلی، این شرکت در حال توسعه یک کیف پول رمزنگاری نرم‌افزاری جدید به نام Wallypto است.

 

این توسعه بخشی از استراتژی شرکت برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود است، زیرا در جهت شامل شدن فعالیت‌های جدید است. ال‌جی بخش سخت‌افزار موبایل خود را در ژوئیه ۲۰۲۱ رها کرد و اکنون به سمت نرم‌افزار و سایر پلتفرم‌ها می‌رود.

 

این کیف پول که در حال حاضر در مراحل آزمایشی است، اواخر سال جاری عرضه خواهد شد و ممکن است برای پرداخت برخی خدمات با لوازم خانگی ال‌جی مرتبط شود. به گفته کیم سونگ جو، استاد دانشکده امنیت اطلاعات در دانشگاه کره، این به شرکت اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های خدماتی و محصولات جدید و بهتری طراحی کند.

 

وقتی صحبت از دارایی‌های پشتیبانی‌شده به میان می‌آید، Wallypto در ابتدا فقط از توکن‌های مبتنی بر Hashgraph Hedera پشتیبانی می‌کند و بعداً از سایر ارزهای دیجیتال اصلی پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی NFT نیز گنجانده شده است، زیرا کیف‌پول به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT های خود را ثبت و نگهداری کنند.

 

این اولین تلاش ال‌جی در بخش کیف پول نیست. این شرکت LG Pay را در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی کرد، کیف‌پول دیجیتالی که از شبکه‌های ویزا و مسترکارت برای پرداخت استفاده می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا