اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

راه‌اندازی LG Art Lab

ال‌جی الکترونیکس، غول تکنولوژی مستقر در سئول، راه‌اندازی بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود، LG Art Lab، را اعلام کرد که به‌طور بالقوه جمع‌آوری NFT را برای مخاطبان بسیار گسترده‌تری آسان می‌کند. با جدیدترین پلتفرم مبتنی بر بلاکچین Hedera، کاربران می‌توانند NFT‌ها را در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی، کاوش و خرید و فروش کنند. لابراتوار هنری ال‌جی همچنین کدهای QR روی صفحه‌ای را به کار می‌گیرد تا کاربران بتوانند تراکنش‌های خود را با کمک کیف‌پول رمزنگاری شده این شرکت برای تلفن‌های هوشمند به نام Wallypto انجام دهند که همچنین بر روی Hedera ساخته شده است.

 

ال‌جی کاملاً آماده است تا دارندگان تلویزیون را قادر به مشاهده و خرید NFT از روی کاناپه کند

پس از خرید NFT، می‌توان آن را در بازار LG Art Lab معامله کرد. کاربران می‌توانند تاریخچه تراکنش‌ها و همچنین آثار هنری خود را مشاهده کنند. ال‌جی برای اولین بار در اوایل سال جاری در یک کنفرانس مطبوعاتی به برنامه‌ای برای گنجاندن ویژگی‌های NFT در تلویزیون هوشمند خود اشاره کرد.

 

هدرا با تایید این توسعه، توییت کرد:

ال‌جی‌الکترونیکس، عضو شورای حاکمیتی، LG Art Lab را راه‌اندازی کرده است، ساخته‌شده بر پایه هدرا، که دارندگان تلویزیون ال‌جی را قادر می‌سازد تا #HederaNFT را از تلویزیون خود، خرید و فروش کنند و به نمایش بگذارند. تمام تلویزیون‌های ال‌جی که دارای webOS5.0 هستند، می‌توانند با برنامه LG Art Lab تعامل داشته باشند.

 

این شرکت تلویزیونی کره‌جنوبی برای اولین بار در ماه می ۲۰۲۰ به شورای حاکمیت هدرا پیوست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا