مبتدی

Let’s Walk چیست؟ مجموعه NFT بیا قدم بزنیم!

کالکشن Let’s Walk

Let’s Walk یک پروژه NFT انیمیشنی است که پیاده‌روی های شخصیت های مختلف انیمیشنی را نشان میدهد، این پروژه توسط Deekay Kwon ساخته شد و هدف این پروژه ایجاد ۱۰۰ کارکتر مختلف بود که بتوانند در یک دنیا به همزیستی بپردازند. این پروژه در تاریخ ۱۷ مارس سال ۲۰۲۱ استارت خورد و در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۲۲ به پایان رسید.

هدف خلق تعداد آثار متفاوت با حالت قدم زدن بود که در نهایت در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۲۲ به اتمام رسید و  شخصیت های متفاوتی که در حال قدم زدن هستند توسط Deekay خلق شدند.

 

DeeKay کیست؟

DeeKay یک انیماتور متولد کره جنوبی است، او معتقد است که دارای خصوصیاتی خاص و به قول خودش ابله‌گونه بوده و از کودکی این خصوصیات همراه او بوده است، به تازگی او توانسته از طریق انیمیشن به NFT هایی که به آن ابله میگوید جان دهد و خصوصیاتی از خودش و شخصیت های مختلف را درون آنها جای دهد. برای اطلاعات بیشتر به deekaykwon.com مراجعه نمایید.

لتس والک

او به دلیل هزینه های بالا مدرسه هنر را ترک کرد اما توانست با خوش شانسی بسیار از استودیو ها سفارس کار دریافت کند حتی با مهارت های محدودی که در آن زمان داشت. او پس از کسب مهارت های کافی به دنیای فری لنسینگ وارد شد و سپس فضای NFT را انتخاب کرد.

همراه با سری Lets walk وارد دنیای Nft شد، آثار او در عین سادگی دارای زیبایی و حالت خاصی است که بسیاری از علاقمندان را مجذوب خود میکند. او دارای مهارت بالایی در این زمینه است و اثر Life and Deat این هنرمند با قیمت ۱ میلیون دلار به فروش رسیده است. همچنین اثر Destiny نیز یکی از آثار بسیار قابل توجه این هنرمند میباشد که با مبلغ بالایی به فروش رفته است.

 

Lets Walk چیست؟

Lets Walk یک کالکشن بسیار جذاب است همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم توسط دی کی خلق شده است. هر پیاده‌روی از نوع خودش خاص است و هر اثر دارای ویژگی خاص خودش میباشد. دی کی سعی کرده بر هنر تمرکز کند و اجازه دهد که بیننده نسبت به هنر تصمیم بگیرد به جای آن که از سیستم رتبه بندی سنتی استفاده کند.

تا کنون تعداد یازده راند از این آثار توسط دی کی ساخته شده است که هر راند تعداد ۹ اثر پیاده‌روی را در خود جای داده است. هرچه از رونمایی این آثار دور تر میشدیم، انتظار برای شخصیت های بعدی بسیار هیجان انگیز بود زیرا شخصیت های بعدی غیرقابل پیش بینی بودند. تعداد کل آثار این مجموعه ۱۰۰ NFT میباشد.

لتس والک 1

 

Lets walk را از کجا بخریم؟

شما میتوانید این آثار را از طریق وبسایت opensea خریداری کنید، هنگام جستجو در این مارکت پلیس حتما توجه داشته باشید که در کنار اسم Lets Walk تیک آبی وجود داشته باشد که نشان دهنده صفحه اصلی و معتبر آن کالکشن NFT میباشد. شما در این مارکت پلیس میتوانید مستقیما هر اثر را خرید کنید یا با ارئه پیشنهاد، قیمت مورد نظر خود را برای فروشنده ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میشود از مقاله اوپن سی چیست؟ + OpenSea چگونه کار میکند؟ بازدید نمائید.

 

گرانترین آثار Lets Walk

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این مجموعه NFT دارای آثار متنوعی میباشد که هر کدام به نحوی خاص میباشند، در ادامه به چندین مورد از این آثار که تا زمان نوشتن این مقاله به بالاترین قیمت معامله شده اند میپردازیم.

Golden DeeKay #081

این اثر که همان دی کی طلایی میباشد شماره ۸۱ در مجموعه آثار Lets Walk میباشد که تا کنون گرانترین اثر معامله شده در این کالکشن میباشد، قیمت معامله آن ۲۱.۰۶ اتریوم بوده است که بالاترین مبلغ اثر معامله شده در این کالکشن میباشد.

لاتس والک2

DeeKay #001

دی کی که اولین اثر این مجموعه میباشد در لیست ما دارای مقام دوم میباشد و با قیمت ۱۴.۶۹۰ اتریوم معامله شده است که رتبه دوم را در لیست گرانترین آثار Lets Walk را به خود جای داده است.

لتس والک 3

Neo #020

نئو که بیستمین اثر در این کالکشن میباشد دارای جایگاه سوم در لیست ما است، این اثر با قیممت ۱۲.۵ اتریوم معامله شده است.

لتس والک4

 

جمع‌بندی

مجموعه آثار NFT بیا قدم بزنیم یا Lets Walk دارای تعداد ۱۰۰ اثر NFT میباشد که بر بستر اتریوم مینت شده است، این تعداد در طول ۱۱ دوره از تاریخ ۱۷ مارس سال ۲۰۲۱ الی ۲۷ اکتبر سال ۲۰۲۲  به مرور وارد بازار شده است، هر کدام از این آثار شخصیت هایی هستند که در حال قدم زدن بوده و بسیار منحصر به فرد میباشند. در بالا به بررسی این مجموعه و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۴/۵ - (۴ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا