اخبار دیفای (DEFI)اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار هک و امنیت

حفاظت ۳ ماهه از بستانکار برای vauld

دادگاه عالی سنگاپور به Vauld حمایت سه‌ماهه در برابر طلبکاران داده است. وام دهنده رمزنگاری، که توسط پیتر تیل و کوین بیس حمایت می شود، توسط قاضی عیدیت عبدالله این مهلت قانونی را دریافت کرد که تا ۷ نوامبر ادامه خواهد داشت. این حرکت به Vauld که ۱۴۷,۰۰۰ طلبکارش از اقدام قانونی علیه آن منع می شوند، کمک می کند. طبق جلسه دادگاه روز دوشنبه، این شرکت درخواست زمان بیشتری کرده بود.

 

یک تنفس ۳ ماهه

Vauld عملیات را متوقف کرد و در نتیجه چالش‌های مالی ناشی از سقوط شدید ارزهای دیجیتال، گزینه‌های بازسازی ساختار را بررسی کرد. در حال حاضر، این شرکت مستقر در سنگاپور دارای ۳۳۰ میلیون دلار دارایی و ۴۰۰ میلیون دلار بدهی است.

 

طبق گزارش ها، قاضی اظهار داشت که با ارزیابی پیشرفت Vauld در تعامل با طلبکارانش، تمدید دوره مذکور ممکن است. به این ترتیب، از شرکت خواسته شده است تا یک کمیته برای رسیدگی به این موضوع ایجاد کند. Vauld اکنون باید اطلاعات مربوط به جریان نقدی و ارزیابی دارایی‌ها را طی دو هفته و مدیریت حساب‌های خود را در مدت هشت هفته به طلبکاران خود ارائه دهد.

 

قاضی پیشرفت را در جلسه بعدی یادداشت خواهد کرد. این تصمیم تقریبا یک ماه پس از آن گرفته شد که Vauld درخواست توقف طلبکاران خود را در دادگاه عالی سنگاپور داد، به این دلیل که بدهی خود را بازسازی خواهد کرد و یک معامله خرید از رقیب خود، Nexo را در نظر خواهد گرفت. همچنین به دنبال تمدید مهلت قانونی برای شش ماه بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا