Ledger Tradelink معرفی شد

در ۲۸ ژوئن، سازنده کیف‌پول سخت‌افزاری کریپتویی و شرکت امنیتی Ledger از جدیدترین پیشنهاد خود، صرافی ارز دیجیتال و خدمات راه‌حل نگهداری، که به‌طور خاص برای موسسات طراحی شده است، رونمایی کرد. این سرویس جدید که به عنوان Tradelink شناخته می‌شود، توسط Ledger به عنوان اولین شبکه باز برای فعال کردن تجارت نگهبانی از طریق تبادل و شرکای نگهبانی معرفی شده است.

 

Ledger مؤسسات را با راه‌اندازی Tradelink هدف قرار می‌دهد

شرکت امنیتی و سازنده سخت‌افزار کریپتویی لجر از راه‌اندازی سرویس جدیدی در روز چهارشنبه خبر داد که سرمایه‌گذاران نهادی را هدف قرار می‌دهد. به گفته این شرکت، سرویس Ledger Enterprise Tradelink تجارت خارج از بورس، امنیت افزایش یافته، توزیع ریسک، هزینه تراکنش صفر و معاملات سریع‌تر و کارآمدتر را امکان‌پذیر می‌کند.

 

Ledger جزئیاتی مبنی بر اینکه با تعداد زیادی از مدیران دارایی و سازندگان بازار مانند Hodl Group، Wyden، Wintermute، Coinsquare، NDAX، Damex، Bitazza، Flowdesk، YouHodler، Crypto.com، Bitstamp، Huobi، Uphold Institutional و Cex همکاری کرده است را ارائه داد. علاوه بر این، لجر با متولیان نظارتی مانند Komainu، Tetratrust، Etana، Crypto Garage، Damex و Kryptodian نیز شریک شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا