اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Ledger به دنبال افزایش سرمایه است!

به گفته منابع آگاه، سازنده فرانسوی کیف پول سخت‌افزاری ارزهای دیجیتال لجر، پس از جمع‌آوری ۳۸۰ میلیون دلار در ژوئن ۲۰۲۱، به دنبال افزایش سرمایه جدید است. طبق گزارش ها، شرکت کیف پول سخت افزاری لجر به دنبال جذب حداقل ۱۰۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران استراتژیک است.

 

بر اساس گزارش ها، Ledger سازنده کیف پول سخت‌افزاری کریپتو به دنبال جذب ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه است

بر اساس گزارش بلومبرگ، تولیدکننده فرانسوی کیف پول سخت افزاری کریپتو، Ledger، به دنبال سرمایه بیشتری پس از سری C این شرکت در ژوئن گذشته است. در آن زمان، لجر ۳۸۰ میلیون دلار در یک دور مالی به رهبری ۱۰THoldings جمع‌آوری کرد و لجر پس از ارزیابی به حدود ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

 

لجر که در سال ۲۰۱۵ توسط Éric Larcheveque و Thomas France تأسیس شد، خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان کیف پول سخت افزاری رمزنگاری در سراسر جهان معرفی کرده است. لجر با دیگر سازندگان کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتال محبوب مانند Trezor، Ellipal، Coolwallet، Safepal و Coinkite رقابت می کند.

 

گزارش منتشر شده در ۳۰ ژوئیه می گوید افراد آشنا با این برنامه‌ها گفتند که لجر در حال مذاکره برای جمع‌آوری حداقل ۱۰۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری است که به آن ارزش بیشتری می دهد. جیلیان تان، هانا میلر، آنا ایررا و اولگا خاریف از بلومبرگ با لجر تماس گرفتند و شرکت از اظهار نظر درباره دور ادعایی بودجه خودداری کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا