اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

مردم لبنان به ارزهای دیجیتال روی می‌آورند

برخی از ساکنان لبنان به دلیل رکود اقتصادی این کشور به دنبال ابزارهای مالی جایگزین، به ویژه استیبل کوین‌ها هستند. برخی از جوانان در لبنان در بحبوحه سقوط پولی فعلی تمرکز خود را به سمت ارزهای دیجیتال تغییر داده‌اند. در اوایل این هفته، دولت تمام بانک‌های محلی را به دلیل خطرات مداوم برای کارکنان و مشتریان تعطیل کرد. زمان بازگشایی موسسات مالی مشخص نیست، این ممکن است یکی از دلایلی باشد که مردم محلی به دنبال ابزارهای مالی جایگزین از جمله دارایی‌های دیجیتالی هستند.

 

رمزارز برای نجات لبنانی‌ها

وضعیت اقتصادی لبنان پس از تعطیلی تمامی موسسات بانکی داخلی تا اطلاع ثانوی بدتر شد. بنابراین، افرادی که می‌خواهند وجوه خود را برداشت کنند، باید این کار را با زیان قابل توجهی انجام دهند! از سوی دیگر، کسانی که مایل به انجام کاری با پس انداز خود هستند، باید سریع عمل کنند، زیرا ارزش پوند لبنان هر روز در حال کاهش است.

 

بر اساس گزارش اخیر رویترز، برخی از افراد محلی، عمدتاً جوانانی که دانش کافی در مورد نوآوری‌های فناوری دارند، به دلیل این شکست شروع به معامله با ارزهای دیجیتال کرده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا