استارت آپ Lazerpay تعطیل می‌شود

استارت آپ کریپتو و وب۳ نیجریه‌ای Lazerpay در ۱۳ آپریل اعلام کرد که فعالیت خود را متوقف می‌کند. نجوکو امانوئل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، گفت که تصمیم برای توقف عملیات پس از شکست Lazerpay در بستن موفقیت‌آمیز یک دور تامین مالی گرفته شد. مدیرعامل همچنین گفت که آماده است تا به پیشنهادهای شرکت‌هایی که ممکن است بخواهند مالکیت معنوی (IP) استارت‌آپ را به دست آورند، گوش دهد.

 

پرداخت‌های استیبل کوین

Lazerpay، یک استارتاپ کریپتو و وب۳ نیجریه‌ای، در ۱۳ آپریل اعلام کرد که فعالیت خود را متوقف می‌کند و از بازرگانان خواسته است تا قبل از پایان ماه سرمایه خود را برداشت کنند. بر اساس بیانیه‌ای که نجوک امانوئل، بنیانگذار و مدیرعامل استارت‌آپ در توییتر به اشتراک گذاشته است، شکست Lazerpay در بستن دور موفقیت آمیز تأمین مالی، آخرین نیش است.

 

Lazerpay که در سال ۲۰۲۱ با هدف کمک به بازرگانان برای تبدیل کریپتوی خود به فیات و بالعکس راه‌اندازی شد، به بیش از ۳,۰۰۰ کسب‌وکار کمک کرده است تا پرداخت‌های خود را با استیبل کوین بپذیرند. علاوه بر این، این استارت‌آپ ادعا کرد که شبکه‌ای از افراد ایجاد کرده است که کارش را بسیار ارزشمند کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا