اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Laura Mercurio مدیرعامل جدید بلاکچین استرالیا شد

Laura Mercurio از دوشنبه ۱۲ سپتامبر جایگزین استیو والاس به عنوان مدیر اجرایی بعدی بلاکچین استرالیا خواهد شد. Blockchain Australia یک نهاد صنعتی به نمایندگی از مشاغل استرالیا و افراد شرکت‌کننده در صنعت کریپتو، انتصاب Laura Mercurio را به عنوان مدیر اجرایی بعدی خود اعلام کرد. او تجربه‌ای غنی در زمینه مالی دارد و قبلا برای بلک راک، دویچه بانک و سیتی گروپ کار کرده است. اخیراً افراد متعدد دیگری که بخشی از موسسات پولی و حتی مقامات دولتی بودند به فضای دارایی دیجیتال نقل مکان کردند. چنین مثالی برایان بروکس است که در زمان دولت دونالد ترامپ به عنوان کنترل‌کننده ارز ایالات متحده در ایالات متحده خدمت می‌کرد و اکنون مدیر عامل شرکت ارائه‌دهنده زیرساخت ارزهای دیجیتال Bitfury است.

 

Laura Mercurio صدای پیشرو در این صنعت در حال رشد خواهد بود

در اطلاعیه اخیر، بلاکچین استرالیا فاش کرد که Laura Mercurio از روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر به سمت جدید خود منصوب خواهد شد. این سازمان بر این باور است که او می‌تواند با موفقیت با سازمان‌های نظارتی و دولت محلی تعامل داشته باشد، زیرا مقامات کشور در مسیر اعمال یک چارچوب نظارتی در بخش دارایی دیجیتال هستند.

 

Laura Mercurio پس از گذراندن سال ها در شرکت‌های برجسته مالی، فناوری و مشاوره به بلاکچین استرالیا می‌پیوندد. برای اولین بار، او بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ بخشی از سیتی گروپ بود، در حالی که بعداً به عنوان مدیر عملیاتی جهانی در BlackRock منصوب شد.

 

Laura Mercurio در مورد فصل جدید شغلی خود گفت:

من بسیار هیجان زده هستم که نقش مدیرعامل بلاکچین استرالیا را بر عهده بگیرم و صدای پیشرو در این صنعت در حال رشد باشم و برای کسب و کارهای استرالیایی در فضای بلاکچین، نوآوری و تغییر ایجاد کنم.

 

با پذیرش سریع بلاکچین و دارایی‌های کریپتو، فرصت‌هایی برای این فناوری وجود دارد که به طور اساسی نحوه حل مشکلات روزمره را صنایع تغییر دهد. من مشتاقانه منتظر پیشرفت اکوسیستم، نوآوری و همکاری نزدیک با اعضا، صنعت، دولت‌ها و نهادهای نظارتی برای ارائه راه‌حل‌های دیجیتال هستم.

 

به نوبه خود، آدام پولتون، رئیس هیئت مدیره، معتقد است که Laura Mercurio شور، انرژی و اشتیاق منحصر به فردی را به ارمغان می‌آورد و شرایط عالی برای نهاد خواهد بود. Laura Mercurio جانشین استیو والاس خواهد شد که در دو سال گذشته در این سمت باقی مانده است.

 

از امور مالی سنتی تا رمزنگاری

وقتی صحبت از افرادی می‌شود که نام خود را در امور مالی سنتی بر سر زبان ها انداختند اما بعداً به دنیای ارزهای دیجیتال منتقل شدند، باید به برایان بروکس اشاره کرد. این وکیل آمریکایی بین می ۲۰۲۰ تا ژانویه ۲۰۲۱ به عنوان سرپرست کنترل ارز در ایالات متحده خدمت می‌کرد.

 

با این حال، بعدها، شعبه آمریکایی بایننس، Binance US، او را به عنوان مدیر اجرایی منصوب کرد. سمت او در آنجا زیاد طول نکشید و در نوامبر ۲۰۲۱ به عنوان مدیر ارشد جدید Bitfury نقل مکان کرد.

 

Philip Hammond مثال دیگری است. صدراعظم سابق خزانه‌داری بریتانیا اکنون مشاور شرکت ارزهای دیجیتال Copper است. اوایل تابستان امسال، او از مقامات بریتانیا خواست تا بر صنعت دارایی دیجیتال تمرکز کنند تا این کشور بتواند بهتر با مسائل اقتصادی خود کنار بیاید.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا