اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

راه‌اندازی بنیاد OWF لینوکس

روز سه‌شنبه، کنسرسیوم فناوری غیرانتفاعی، بنیاد لینوکس، راه‌اندازی بنیاد اپن ولت (OWF) را به منظور تقویت توسعه کیف‌پول‌های رمزنگاری منبع باز اعلام کرد. هدف OWF افزایش کارایی متقابل برای طیف وسیعی از موارد استفاده از کیف‌پول و ایجاد موتور منبع باز چند منظوره ایمن است که هر کسی می‌تواند از آن برای ساخت کیف‌پول استفاده کند.

 

لینوکس بنیاد Openwallet را برای حمایت از توسعه کیف پول‌های رمزنگاری منبع باز راه‌اندازی می‌کند

بنیاد لینوکس (LF) از زمان تأسیس در ۲۲ سال پیش، از نرم‌افزار منبع باز پشتیبانی می‌کند. این بنیاد متشکل از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از سراسر جهان و غول‌های شرکتی مانند AT&T، Cisco، Fujitsu، Google، Hitachi، Tencent، Vmware، Huawei، IBM، Intel، Meta، Microsoft، NEC، Oracle، Orange S.A، Qualcomm است و سامسونگ نیز از اعضای LF هستند. در اطلاعیه منتشر شده در ۱۳ سپتامبر اشاره شده است که ماموریت LF تقویت زیرساخت کیف‌پول دیجیتال جهانی است.

 

درباره کیف‌پول‌های ارز دیجیتال بیشتر بدانید.

 

ما متقاعد شده‌ایم که کیف‌پول‌های دیجیتال نقشی حیاتی برای جوامع دیجیتال ایفا خواهند کرد. جیم زملین، مدیر اجرایی LF در بیانیه‌ای گفت:

نرم‌افزار باز کلید قابلیت همکاری و امنیت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا