راه‌اندازی سرویس NFT شرکت Vkontakte

بزرگترین شبکه اجتماعی روسیه، Vkontakte، قابلیتی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در این پلتفرم آپلود کنند. دارندگان حساب همچنین می‌توانند در آینده آنها را بخرند و بفروشند زیرا شرکت قصد دارد بازاری برای توکن‌های غیرمثلی ایجاد کند.

 

کاربران Vkontakte برای نمایش NFT‌های خود، آنها را به عنوان آواتار تنظیم می‌کنند

صفحه کریپتوی پورتال خبری تجاری روسی RBC به نقل از وب‌سایت RBC گزارش داد، شبکه رسانه‌های اجتماعی پیشرو در بخش روسی زبان، Vkontakte (VK)، یک سرویس NFT را همراه با یک دوره آموزشی در مورد توکن‌های غیرمثلی (NFT) معرفی کرده است. شرکت.

 

مارینا کراسنووا، مدیرعامل VK و الکساندر توبول، مدیر ارشد فناوری، طی ارائه‌ای در مسکو اعلام کردند که ویژگی‌های جدید ظرف چند روز برای همه کاربران در دسترس خواهند بود. گزینه VK NFT به صاحبان کلکسیون‌های دیجیتال اجازه می‌دهد آنها را به حساب‌های خود منتقل کنند.

 

علاوه بر این، توکن‌ها را می‌توان به عنوان آواتار استفاده کرد یا در یک ویترین خاص در نمایه ارائه کرد. برای انجام این کار، باید کیف پول کریپتویی خود را به حساب خود پیوند دهید.

 

Krasnova اظهار داشت:

وظیفه ما ساده کردن تعامل کاربر با NFT و تبدیل آن به یک فناوری انبوه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا