راه‌اندازی استیبل کوین یورویی Societe Generale

به گفته Societe Generale-Forge (SG-Forge)، یک شرکت تابعه تحت نظارت گروه Societe Generale، این شرکت یک استیبل کوین متصل به یورو و منتشر شده در بلاکچین اتریوم را راه‌اندازی کرده است. در طی اعلامیه راه‌اندازی، مدیر عامل SG-Forge اظهار داشت که یک استیبل کوین ساخته شده تحت یک ساختار قوی در سطح بانکی یک عنصر کلیدی برای افزایش اعتماد و اطمینان به اکوسیستم ارزهای دیجیتال بومی خواهد بود.

 

SG-Forge استیبل کوین با درجه سازمانی EURCV را نشان می‌دهد

یک استیبل کوین جدید با ارزش یورو در حال ورود به اکوسیستم ارزهای دیجیتال است که توسط SG-Forge، یک شرکت تابعه متمرکز بر ارز دیجیتال از بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی فرانسوی و شرکت خدمات مالی Societe Generale منتشر شده است. در حالی که صنعت ارزهای دیجیتال در حال حاضر دارای چند استیبل کوین با پشتوانه یورو است که توسط Circle Financial و Tether منتشر شده اند، استیبل کوین یورویی SG-Forge، به نام EURCV، قصد دارد یک توکن با درجه سازمانی و فیات ثابت باشد. در اطلاعیه پنجشنبه SG-Forge اشاره می‌شود که این رویکرد شامل ایجاد اقداماتی در حوزه دارایی‌های دیجیتال است که هدف آن افزایش امنیت و شفافیت برای سرمایه‌گذاران نهادی است.

 

بر اساس اعلام SG-Forge، این تلاش‌ها با الزامات بانکی، قانونی و نظارتی به عنوان بخشی از استراتژی کلی گروه هماهنگ است. ژان مارک استنگر، مدیرعامل SG-Forge در بیانیه‌ای گفت:

دارایی‌های دیجیتال با مکانیسم‌های تثبیت‌کننده، یعنی استیبل کوین‌ها که تحت ساختاری قوی در سطح بانکی ساخته شده‌اند، عنصری کلیدی برای افزایش اعتماد و اطمینان در اکوسیستم کریپتو بومی خواهند بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا