کاهش استرس آرژانتین با ارز مشترک آمریکای لاتین

سانتیاگو کافایرو، وزیر امور خارجه آرژانتین، به مزایای صدور ارز مشترک آمریکای لاتین برای آرژانتین اشاره کرد. کافیرو اظهار داشت که وجود چنین ارزی استرسی را که کشور در حال حاضر در مورد وضعیت ذخایر خارجی و کاهش ارزش پول فیات خود با آن مواجه است، کاهش می‌دهد.

 

وزیر خارجه آرژانتین درباره ارز مشترک آمریکای لاتین صحبت می‌کند

سانتیاگو کافیرو، وزیر امور خارجه آرژانتین، از مزایایی که وجود واحد پول مشترک برای کشورهای منطقه لاتام برای منطقه و کشورش به همراه خواهد داشت، صحبت کرد. کافیرو توضیح داد در حالی که چندین پیشنهاد به نشست چهار ساعته بین رئیس جمهور برزیل لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا و همتای آرژانتینی اش آلبرتو فرناندز ارائه شد، انتشار یک واحد پول مشترک آمریکای لاتین مورد بحث قرار نگرفت.

 

با این حال، Cafiero حمایت خود را از ایجاد چنین ارزی نشان داد و اظهار داشت:

داشتن یک ارز مشترک بسیار خوب خواهد بود زیرا از تمام استرسی که آرژانتین با موضوع دلار دارد جلوگیری می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا