آخرین به‌روزرسانی‌ها درباره بیت کوین کش

از آنجایی که علاقه‌مندان بیت کوین کش خود را برای ارتقای مورد انتظار که متعهد به راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز است آماده می‌کنند، پروتکل‌های عمومی نسخه تولید کامل برنامه پوشش ریسک غیرمتمرکز خود را با دوبرابر شدن اندازه قرارداد فاش کرد. در همین حال، کسانی که از پروتکل تقویت حریم خصوصی Cashfusion استفاده می‌کنند، بیش از ۱۷.۴ میلیون بیت کوین کش را از زمان آغاز به کار ترکیب کرده اند که معادل ۲ میلیارد دلار ارزش دلار آمریکا است.

 

پروتکل‌های عمومی آخرین نسخه برنامه Defi را نشان می‌دهد

جامعه بیت کوین کش مشتاقانه منتظر ارتقایی است که نوید انقلابی در ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را در ۱۵ می ۲۰۲۳ می‌دهد. نوامبر گذشته، جیسون دریزهنر، توسعه‌دهنده بلاکچین این خبر را به اشتراک گذاشت که ارتقای سال ۲۰۲۳ با موفقیت به شبکه تست نت اضافه شده است. دریزهنر در مورد پیشرفت‌های آتی توضیح داد که Cashtoken را معرفی می‌کند که قابلیت‌های فراوانی را ایجاد می‌کند.

 

در این مدت، علاقه‌مندان به BCH با نسخه تولیدی کامل BCH Bull آشنا شدند. برنامه مالی غیرمتمرکز (defi) به کاربران این امکان را می‌دهد تا BCH خود را در برابر دارایی‌های مختلف قابل معامله محافظت کنند. توسعه‌دهندگان این پروژه آخرین نسخه را در ۱۷ آپریل ۲۰۲۳ اعلام کردند و چندین پیشرفت جدید را فاش کردند که بر جذابیت پلتفرم افزوده است.

 

توسعه‌دهندگان برنامه defi در توییتر اعلام کردند:

نسخه BCH Bull Production به پایان رسیده است. ۲ برابر اندازه قرارداد، ۳ برابر طول مدت قرارداد، تقریبا ۳۰٪ کارمزد ارزان‌تر، دارایی اضافی (CNY)، ردیاب برتر و محلی‌سازی زبان.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا