اخرین اقدامات کمپین Change The Code

Change The Code، یک ابتکار با حمایت صلح سبز که به دنبال تغییر الگوریتم اجماع بیت کوین است، شرکت‌های وال استریت را به دلیل حمایتی که از فعالیت‌های مرتبط با بیت کوین نشان می‌دهند، مورد انتقاد قرار داده است. در رسانه‌های اجتماعی، شرکت‌هایی مانند Fidelity ،Blackrock ،JPMorgan و Goldman Sachs را فراخواند و اعلام کرد که اقدامات آنها در حمایت از فناوری‌های ویرانگر آب و هوا غیرقابل قبول است.

 

قوانین را در برابر مدیران وال استریت تغییر دهید

Change The Code، کمپینی که به دنبال تغییر الگوریتم اجماع بیت کوین برای تثبیت مصرف انرژی آن است، از شرکت‌های وال استریت خواسته است برای حمایت از فعالیت‌های بیت کوین از موضع خود عقب‌نشینی کنند. این ابتکار با حمایت Greenpeace و EWG، از فشار اخیر متصدیان مالی به سمت سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با بیت کوین انتقاد کرده است.

 

Change The Code توضیح داد که Fidelity ،Blackrock ،Vanguard ،JPMorgan ،Goldman Sachs و Citi در ۲۴ شرکت ماینینگ به ارزش بیش از ۱.۳۵ میلیارد دلار سهام داشتند و وال استریت را متهم به تمام فعالیت‌های مضر بیت کوین و حمایت مستقیم از این فعالیت‌ها کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا