اخبار NFT

بزرگترین مجموعه های NFT بیش از ۲۰ درصد کاهش یافت

بزرگترین مجموعه های NFT بر اساس ارزش بازار، مانند Bored Ape Yacht Club، Crypto Punks، CloneX و جدیدترین Otherdeed by Otherside ، ضربه بزرگی را تجربه کردند و از ۱۰% به ۲۰% قیمت کف خود در سه روز گذشته کاهش یافتند. معیارهای نانسن در بحبوحه سقوط کلی بازار کریپتو، این امر کمتر چشمگیر خواهد بود، اما Zagabond، بنیانگذار یکی از برترین مجموعه‌های NFT، Azuki، تصمیم گرفت سوخت بیشتری به آتش شعله‌ور اضافه کند.

 

توییتر از مرگ آزوکی خبر داد

این همان پستی است که کریپتو توییتر اکنون پر از آن است. چرا یکی از برترین مجموعه های NFT در حال حاضر را خراب کردن کنید؟

دلیل آن ساده است، همانطور که بنیانگذار NFT Azuki از مشارکت ناموفق خود در پروژه های قبلی گفت: Cryptophunks، Tendies و Cryptozunks که همه آنها رها شده بودند.

بعد از فضاهای امروز، متوجه کاستی هایم در نحوه مدیریت پروژه های قبلی که شروع کردم، شدم. برای جوامعی که از آنها دور شدم، به دارندگان آزوکی، و برای کسانی که به من ایمان داشتند – واقعا متاسفم.

۱/x

— ZAGABOND.ETH (@ZAGABOND) 11 مه ۲۰۲۲

 

این اعلامیه با واکنش منفی جامعه NFT مواجه شد، که Zagabond را متهم به قالی‌کشی مجموعه‌های قبلی و جعل هویت یک متصدی زن کرد.

پس از وقایع توصیف شده، قیمت آزوکی در بازار ثانویه OpenSea از ۱۹ به ۹.۴۹ ETH کاهش یافت، جایی که به گفته نانسن، تعداد قابل توجهی از بازیکنان هوشمند NFT تصمیم گرفتند چشم خود را بر گذشته بنیانگذار ببندند و خرید مجدد مجموعه‌های پروژه را پذیرفتند.

از امروز، بزرگترین مجموعه ها تا حدی موقعیت خود را با Mutant Ape Yacht Club، Adidas: Metaverse و NFT Worlds احیا کردند که همگی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ درصد قیمت کف را افزایش دادند. اما در مجموع، بازار هنوز زیر آب است و علاقه مندان به “JPEG” را ناامید کرده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا